Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 328 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
STATYSTYKI GOOGLE -
1 313 827

Prezentacja MP3 wiersza pt. KOCURZE MIGDAŁY

czwartek, 04 października 2012 15:28
Skocz do komentarzy
Podziel się
oceń
3
0Więcej na ten temat


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 18 lipca 2016 0:43

  super stronka

  autor serenka2353

  blog: http://gamedoodle.net/index.php?task=profile&id=4169

 • dodano: 07 stycznia 2013 16:53

  ależ Czesiu, to nie był wysiłek, nie znasz podłóża powstania tego wierszydła, dłatego dla Ciebie jest on mało warty, powstał w ciągu 10 minut, na portalu po rozmowie z pewnym "Kotem" bardziej w formie pewnego żartu, a gał było tam wiele, które śledziły naszą rozmowę to tak w zamian za niebieskie migdały o które ten ktoś mnie poprosił, ten wiersz sam się pisał, mi ten częstochowski rym zupełnie nie przeszkadza! Pozdrawiam!

  autor Autor

 • dodano: 07 stycznia 2013 16:25

  Tyle wysiłku, pomysłowości i bęc:)) Strona techniczna super, treść, cóż, zapamiętałam migdały i gały i wyszedł częstochowski rym

  autor czesia

  blog: objazdowy.bloog.pl

 • dodano: 10 października 2012 19:24

  Fantastyczny wiersz i ilustracja wiersza! Masz ogromny talent. :) Gratulacje!

  autor bellatrix2009

 • dodano: 09 października 2012 23:10

  ahh te moje poetyckie beztalencie ! ja tez chce umiec tak ukladac slowa w piekna calosc ktore by znaczyly chociaz cokolwiek ! interesujacy wiersz a obraz obok piekny ! prosze nie mow ze sama malowalas bo juz sie kompletnie zalamie ! ;)

  autor Nat

  blog: enough-of-the-heavy.bloog.pl

 • dodano: 09 października 2012 19:12

  Serce przyjaciela
  Rozśmieszy Cię,gdy masz smutną minkę
  I mówisz,że nic się nie stało,
  Ono nie dopytuje,choć widzi,
  Że uśmiechu za mało...!

  Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczoru życzę.

  autor agatka

  blog: http://agatuszka.bloog.pl/

 • dodano: 08 października 2012 20:07

  Jesteś osobą o wielu talentach i emanujesz pozytywnym nastawieniem do świata. Dziękuję za optymizm. A Koty są mi bliskie i niech sie migdalą, byle nie za głośno, bo zwykle mnie w popłoch wprowadzają kocie zaloty. Pozdrawiam serdecznie.

  autor tajga

  blog: russula.bloog.pl

 • dodano: 08 października 2012 19:29

  serdecznie pozdrawiam i ściskam.

  autor agatka

  blog: http://agatuszka.bloog.pl/

 • dodano: 08 października 2012 15:12

  Lubię czytać wiersze. Twój byłby może niezbyt ciekawy, ale taki ładny podkład muzyczny i przepiękna recytacja, dodały mu barw i ciepła kocich oczów. Rysunek obok wiersza jest fantastyczny, bardzo mi się podoba. Na blogu zamieszczasz dużo ciekawych rzeczy, więc myślę, że będę tu zagladac. Pozdrawiam.

  autor Lotka

  blog: http://comniecieszy.blogspot.com/

 • dodano: 07 października 2012 20:56

  Mino, poza pytaniem "co autor miał na myśli", którego zresztą nie należy traktować dosłownie, trzeba jeszcze zauważyć i ocenić inne walory utworu, na który składa się myśl i cała reszta, czyli język, słowo, wersyfikacja... sama myśl, bez tej otoczki nie tworzy wiersza. Każda sztuka to dwie warstwy: treść i forma. Mnie chodzi o formę, że należy się nad nią pochylić. Najpierw pochyla się artysta, tworząc dzieło; potem pochyla się odbiorca, odczytując dzieło. W momencie, kiedy artysta wypuszcza dzieło w świat, ono już do niego nie należy. Może być tak, że dzieło nie trafi do właściwego (mądrego) odbiorcy i nie zostanie właściwie odczytane, ale może być też tak, że dzieło tak naprawdę nie przekazuje wcale tego, co autor zamierzał, ponieważ forma temu zaprzecza.

  autor notaria

  blog: http://czytacnieczytac.bloog.pl/

 • dodano: 07 października 2012 16:17

  A po za tym uczyłam się kiedyś w szkole, że są wiersze nad którymi trzeba pomyśleć co Autor mógłby mieć na myśli pisząc go, czy w tresci jest schowane jakieś przesłanie, myśl, które tylko inteligentni, mądrzy ludzie wyszukają w tresci, choć tresc bezpośrednio na to nie wskazuje...

  autor Autor

 • dodano: 07 października 2012 16:15

  ....niedoskonałości nigdy bym niczego nie opublikowała, ale wszystko co robię traktuję jak doświadczenie, mam też nadzieję że może przy setnym swoim tworze będę lepsza w tym niż jestem obecnie a będzie to wynik słuchania tego co mają do powiedzenia dla mnie inni i to co pomyślę ja sama o tym... C.d.n.

  autor Autor

 • dodano: 07 października 2012 16:08

  Notario Ty to zawsze mnie rozwalisz swoją wiedzą! Ja jak wiesz nie mam zielonego pojęcia o tych tam, ale może i dobrze, bo inaczej bym nic nie napisała, nic nie stworzyła, niczym się nie podzieliła z innymi. Chyba żaden człowiek nie czuje się w pełni doskonały. Lecz gdyby mi się nie podobało bardzo to co robię i gdybym się wstydziła tej swojej ...

  autor Autor

 • dodano: 07 października 2012 14:14

  Mino, w momencie, kiedy wiersz został upubliczniony i niejako oddany w ręce czytelników, nie liczą się intencje autora i myśli, które mu towarzyszyły podczas pisania.. Liczy się tylko to, co wynika z samego tekstu. A w samym tekście ja przynajmniej wymagam, aby forma była w harmonii z treścią. Oczywiście owa harmonia może różnie wyglądać. Niemniej jedno z drugim musi współgrać. Jeśli nie współgra, wiersz mnie nie zatrzymuje i do żadnych refleksji nie zachęca. Dal mnie język wiersz, słownictwo, metaforyka, leksyka, niuanse fonetyczne nawet są równie istotne jak treść i muszą wchodzić z treścią w symbiozę.

  autor notaria

  blog: http://czytacnieczytac.bloog.pl/

 • dodano: 07 października 2012 12:36

  dokończenie...Dlaczego one wiszą? Czym dla nich jest ten plot? Dlaczego ten człowiek patrzy i ich obserwuje? Dlaczego mowa o migdałach? Dlaczego drapią ten płot? Dlaczego widzą obłoki i o czym w danej chwili marzą? Wiersz ten jest moim ulubionym! Cieszę się że go nagrałam i znalazłam do niego taką wesolą melodię, napawającą lekkością i zabawą! .

  autor Autor

 • dodano: 07 października 2012 12:32

  Notario ale to jest bardzo poważny wiersz :-) Też się powtórzę, wiersz o ludziach i kontakcie ich na odległość, choć forma trochę może wydawać się żartobliwą jest pełna skojarzeń, dlatego w takiej formie napisana, ale wiersz dość poważny bynajmniej dla mnie. Trudno go zrozumieć nie znając prawdziwych myśli autora w trakcie jego pisania, ale właśnie o to chodzi aby wiersz zastanawiał! C.d.n..

  autor Autor

 • dodano: 07 października 2012 10:35

  Chyba się powtórzę Wiersz ten odbieram jako żart słowny (ze względu na zastosowane słownictwo), dlatego i sposób jego prezentacji widziałabym bardziej żartobliwy, mniej poważny. Treść, interpretacja głosowa i muzyka powinny być zharmonizowane. Dlatego ten utwór w takim wykonaniu nie przemawia do mnie. Nie dotyczy to oczywiście wartości Twojego, głosu, artykulacji, dykcji, o czym już pisałam, że są świetne.

  autor notaria

  blog: http://czytacnieczytac.bloog.pl/

 • dodano: 06 października 2012 22:23

  Dziękuję

  autor Ktoś

 • dodano: 05 października 2012 21:58

  Ależ ty masz piekny głos!!!! zupełnie inaczej odbiram tesłowa czytając sama, a inaczej słuchając Ciebie, ty powinnaś czytać poezję, piękne emocje...

  autor merlin

  blog: merlin-joe.bloog.pl

 • dodano: 05 października 2012 20:28

  Super.Wsłuchiwałam się w Twój głos i miałam wrażenie jakbym go znała.Wsłuchiwałam się w każde słowo,próbując odczytać Twoje emocje.
  Gratuluję,ja tak nie potrafię
  Pozdrawiam ciepło.

  autor 1beam

  blog: ejbpm.bloog.pl

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

piątek, 19 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  3 475 808  

O moim bloogu

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem...

więcej...

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem mojego życia. Wszystkie są pewnym przekazem mnie samej, albo powstały by po prostu istnieć! Do wpisów serdecznie zapraszam.

schowaj...

Statystyki

Odwiedziny: 3475808

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Ulubione strony

...TWÓRCZE OPOWIADANIA

...ZBIORY TWORÓW MOJEGO AUTORSTWA

AUDIOBOOKI MINA WETP

BLOG KONKURS

BLOG ROKU 2012

FILMY PRODUKCJI MINA WETP

Korzystam

MOJE WIERSZE NA MP3

NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

NOWE ARTYKUŁY

Odwiedzane

POMOC INNYM

Powiązane bloogi

ULUBIONE ARTYKUŁY INNYCH

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:


Darmowe fotoblogi