Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 185 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
STATYSTYKI GOOGLE -
1 313 827

KOBIECE DOSTOSOWANIA- SEKSUALNE WYŻYCIE SIĘ FACETA PONADTO

środa, 27 marca 2013 13:25
Skocz do komentarzy

Czy kobiety kochają zbyt mocno i gotowe są fundować facetowi różne przyjemności wyżycia się seksualnie? Czy kobietę równie mocno jak faceta odstresowuje sex i czy robi to, bo lubi, czy jest zupełnie inaczej?

 

 

W czasach Starożytnych kobiety nie tylko wiedziały jak należy podchodzić do seksualnej strony mężczyzny, ale również i wiele z nich podsuwało mu celowo pod nos inną kobietę, aby mógł w pełni zaspokoić się seksualnie.

Czy te czasy już minęły?

 

 

Na dzień dzisiejszy niektóre kobiety stają się równie mocno tolerancyjne, z jednej strony zmęczone domowymi obowiązkami, same wolą przystać na to, aby ich facet wyżył się seksualnie z inną kobietą ale w bezpiecznym, sprawdzonym miejscu. Z innej strony...erotyka kobiet jest na coraz to większym poziomie i mogą one również chcieć mocniej interesować się seksem i jego rozmaitością.

 

 

Czy więc jest to zmiana spowodowana erotycznym rozwojem seksualności kobiet? Czy zwyczajnym ich dostosowaniem się tylko po to, aby własny facet lub facet zdobywany przez nich poczuł, że z żadną inną nie będzie mu tak doskonale, tak różnorodnie, tak dobrze?

Tak czy inaczej kobiety na to również znajdują swoje własne rozwiązanie.

 

 

Nie w każdym jednak związku jest tak wspaniale,  wielu mężczyzn nie może do dzisiejszego dnia zrozumieć, dlaczego to wieczorem kobieta woli pójść spać niż z nim oddać się w pełni tak doskonałej akcji odprężającej!

 

 

 

Popęd seksualny u kobiet, choć nieporównywalny, do tego, jaki czują mężczyźni, to i tak wiele z nich mocno wyzwolonych i świadomych swojego ciała, niezależnych finansowo ma częściej chęć na różności seksualne nie tylko z wybranym mężczyzną. Może o tym świadczyć choćby większe zainteresowanie kobiet  różnorodnością, nawet innym kobiecym ciałem.  Nie wszystkie jednak muszą być lesbijkami, aby o takim czymś myśleć.

 

Dostosowywanie się ich do różnych sytuacji powiązanych z erotyką rośnie, rozwija się i choć sex kobiecy bardziej skupiony na uczuciu i emocjach do mężczyzny nie słabnie, to coraz to większa grupa samych kobiet stara się patrzeć na niego równie egoistycznie jak facet.

 

 

Nie dla wszystkich jednak kobiet ta sfera jest taka oczywista i wiele z nich samych zastanawia się, co jeszcze będą w stanie zaakceptować i wprowadzić do swojej seksualności specjalnie dla faceta, aby mu sprawić przyjemność, by z nich nie zrezygnował, nie opuścił, nie zostawił.

 

 

Jedno jest pewne, samiec to z reguły drapieżnik, od pradziejów zdobywca, często musiał wyżyć się fizycznie, zapłodnić kilka kobiet, aby ciąg ludzkości nie wyginął, nawet ostatnio w jakimś programie na ten temat wypowiadał się pewien dziennikarz, który podkreślił, że przeprowadzono badania potrzeb seksualnych facetów i większość z nich, biznesmenów, aby odreagować swój stres w czasie pracy wyskakuje w ciągu dnia do agencji towarzyskich, aby wyżyć się seksualnie. W ten właśnie sposób najszybciej stres w męskim organizmie puszcza, resetuje się, przy takim właśnie szybkim, intensywnym, bezuczuciowym wyżyciu się seksualnym pozbywa się wszelkich napięć związanych choćby z pracą, niepowodzeniem.  I choć kobieta swoje frustracje i napięcie odreagowuje inaczej, bo nie podczas sexu, ale przy nagminnym wydawaniu na różne pierdoły pieniędzy, to widać jej przemiany elastyczności w tym temacie.  

Niestety wiele jeszcze kobiet nagminnie dostosowuje się dla faceta w aktach seksualnych, aby to głównie on się zaspokoił, rozładował. W dalszym ciągu, mimo wyzwolenia, mimo atrakcyjności kobiety, jej pozycji, ważności, nadal u kobiet panuje przewaga dostosowywania się do potrzeb faceta w sexie, niż sama chęć odczuwania podczas niego przyjemności.

 

 

 

 Skocz do nowego artykułu:

CZY IDEALNE ZWIĄZKI OPIERAJĄ SIĘ NA CUDOWNYM SEXIE?

 

 Skocz do artykułów z kategorii: SEKSUALNE

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 

 

 

Podziel się
oceń
13
1Więcej na ten temat


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 10 października 2017 17:33

  Blog dość ciekawy

  autor Manswet

  blog: http://www.weigel-art.com/gbook/gbook.php

 • dodano: 11 października 2016 0:43

  Warto tu wejść.

  autor wewe

  blog: https://amxx.pl/user/64636-orzech123/

 • dodano: 17 sierpnia 2016 22:26

  Tak trszymać

  autor filip18

  blog: http://4debian.info/forum/topic.php?forum=15&topic=401

 • dodano: 02 czerwca 2016 6:02

  OK WPIS

  autor dorcia4585

  blog: http://www.renner-rene.at/?topic=pisanie-prac-magisterskich-opinie-2

 • dodano: 23 kwietnia 2016 13:20

  Dobry wpis

  autor karolina73

  blog: http://swiadomamama.pl/plan-pracy-licencjackiej

 • dodano: 25 listopada 2013 17:47

  Mąż robi tak bym to ja miala zawsze orgazm potem on.Zaczyna od minetki i mam wtedy orgazm on lubi spijać potem seks do pochwowy i kończę lodziliem ja wtedy spijam.Seks powinien być Przyjemnościa a nie obowiązkiem lecz to zależy od obu partnerów.

  autor kasia

  blog: brak

 • dodano: 25 listopada 2013 17:46

  Mąż robi tak bym to ja miala zawsze orgazm potem on.Zaczyna od minetki i mam wtedy orgazm on lubi spijać potem seks do pochwowy i kończę lodziliem ja wtedy spijam.Seks powinien być Przyjemnościa a nie obowiązkiem lecz to zależy od obu partnerów.

  autor kasia

  blog: brak

 • dodano: 29 marca 2013 21:10

  iluzja26: wygląda to tak, że Paweł różni sie od innych mężczyzn ze swingerskiej imprezy tym, że jada z Tobą śniadania i ma czasem dokładnie przejrzaną teczkę i kieszenie. piszę tak w wielkim skrócie aby uwypuklić moje spostrzeżenia... nawet nie mogę sobie wyobrazic jak odbierałbym słowa "kocham Cie" z ust kobiety , która godzinę wcześniej miała te usta po krtań wypełnione innym mężczyzną. daleki jestem od krytykowania kogokolwiek więc proszę bez urazy ale kompletnie nie czuję bazy w temacie "miłość i swing" ... moim zdaniem to jak tort ze śledziem lub skok bugie z piramidy... myśle , że dobrycoach dosc precyzyjnie zamknęła temat

  autor ktosnieznaszgo

  blog: ktosnieznaszgo.bloog.pl

 • dodano: 29 marca 2013 21:02

  dobrerady dziękuję i wzajemnie, Kociu już kapuję :-) sorry ale jakoś głowę zajętą miałam czymś innym, pewnie dlatego pomyślałam, że facetowi zazdrościsz :-)

  autor Minawetp

  blog: minawetp2.bloog.pl

 • dodano: 29 marca 2013 20:54

  Niestety dalej nie rozumiesz. BASI GRATULOWAŁEM FACETA A NIE JEMU GRATULOWAŁEM. Forma gramatyczna "Gratuluję Ci faceta" wyraźnie wskazuje, że to nie jemu gratulowałem tylko Basi faceta, który będąc w tak fajnej sytuacji nie zapominał o swojej kobiecie a Twoja koleżanka cierpi na zespół patologicznej miłości. To nie jest normalne.
  Wychodzi na to, że nie rozumiem dlaczego nie rozumiesz prostego przekazu.

  autor uczuciowesmaki

  blog: uczuciowesmaki.blog.interia.pl

 • dodano: 29 marca 2013 20:33

  Każdy z nas ma ważne dla siebie zasady i swój system wartości i od niego wszystko zależy też seks i jego granice.
  pozdrawiam i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT

  autor DOBRYCOACH

  blog: Dobrycoach.bloog.pl

 • dodano: 29 marca 2013 18:21

  ktosnieznaszgo: nie zauważyłam Twojego pytania odnośnie tego motocykla. Myślę, że podstawowy błąd tkwi w tym, że rozpatrują niektórzy sytuację taką, że jedna strona zmusza się do czegoś aby druga nie odeszła. Odzrzucam taki szantaż emocjonalny. Piszę tu wyłącznie o sytuacji takiej gdy obydwoje mają zbliżone pragnienia i realizują je.

  autor baśka

  blog: iluzja26.bloog.pl

 • dodano: 29 marca 2013 17:14

  Dziękuję Beatko i nawzajem

  autor Minawetp

  blog: minawetp2.bloog.pl

 • dodano: 29 marca 2013 17:11

  Wszystkiego dobrego na Święta WIELKANOCNE dla ciebie i twojej rodziny. Pozdrawiam ciepło

  autor Beata

  blog: czarnobialaiwkolorze.bloog.pl

 • dodano: 29 marca 2013 15:26

  sorki "kłÓci" miało być ;)

  autor ktosnieznaszgo

  blog: ktosnieznaszgo.bloog.pl

 • dodano: 29 marca 2013 15:20

  biznesmeni wyskakują z pracy aby wyżyc sie seksualnie w przybytkach rozkoszy. kłuci sie to trochę z teorią jakoby kobiety spełniały wszelkie zachcianki swoich facetów dostosowując się do ich manier , oczekiwań i ułańskich fantazji. może Ci biznesmeni to kawalerowie? ;)... ja wiedząc , że w domu czeka na mnie "pyszny obiadek" nie skusiłbym sie na "podjadanie" na mieście

  autor ktosnieznaszgo

  blog: ktosnieznaszgo.bloog.pl

 • dodano: 29 marca 2013 15:09

  dok.kolega też gdy opowiadał o żonie kumpla, która daje mu kasę na takie historię może i coś wyolbrzymił, ale zastanawia mnie czy można kochać tak mocno faceta aby na różne tego typu rzeczy się godzić... Myśle jednak że kobieca miłość jest do tego również zdolna... Wszystko jednak zależy od sytuacji i kobiety

  autor Minawetp

  blog: minawetp2.bloog.pl

 • dodano: 29 marca 2013 15:08

  :-) oj Kociu, Kociu wiem, że tak jak to w filmie... A to nie faceta gratulowałes Baśce tylko jej facetowi :-) no i widzisz jak to z Wami jest facetami, mówią że kobiet nie można zrozumieć ale Was facetów to mało która chyba zrozumie. Moja znajoma twierdzi, że tak właśnie mocno kocha swojego męża, że mu na to daje aprobate, cdn.

  autor Minawetp

  blog: minawetp2.bloog.pl

 • dodano: 29 marca 2013 15:07

  na podstawie dwóch przypadków (według mnie mocno naciąganych) chcesz stworzyc teorię... no chyba , ze chcesz być kontrowersyjna i ma to na celu wywołać żywą dyskusję. w którym momencie zauwazasz, że się burzę?? znów nie łapię o co kaman...
  uczuciowe smaki z celnością swoich spostrzeżeń w armii mógłby być snajperem ;)

  autor ktosnieznaszgo

  blog: ktosnieznaszgo.bloog.pl

 • dodano: 29 marca 2013 14:55

  Mina, ja się nie burzyłem tylko odniosłem do tematu i tej konkretnie myśli. Natomiast jesli chodzi o basię i to co do niej napisałem to przecież jest proste jak kota ogon. Gratulowałem jej faceta bo jeśli gość jest "obrabiany" przez seksowne dzierlatki a mimo wszystko cały czas pokazuje swojej kobiecie, że jest dla niego najważniejsza to chyba jest powód do gratulacji.
  Co do filmów to nie przyjmuj tego co w nich widzisz jako prawdy życiowej bo to jest fikcja i pomysł scenarzysty by przyciągnąć widza.
  Pozdrawiam

  autor uczuciowesmaki

  blog: uczuciowesmaki.blog.interia.pl

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

środa, 17 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  3 472 405  

O moim bloogu

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem...

więcej...

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem mojego życia. Wszystkie są pewnym przekazem mnie samej, albo powstały by po prostu istnieć! Do wpisów serdecznie zapraszam.

schowaj...

Statystyki

Odwiedziny: 3472405

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Ulubione strony

...TWÓRCZE OPOWIADANIA

...ZBIORY TWORÓW MOJEGO AUTORSTWA

AUDIOBOOKI MINA WETP

BLOG KONKURS

BLOG ROKU 2012

FILMY PRODUKCJI MINA WETP

Korzystam

MOJE WIERSZE NA MP3

NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

NOWE ARTYKUŁY

Odwiedzane

POMOC INNYM

Powiązane bloogi

ULUBIONE ARTYKUŁY INNYCH

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:


Darmowe fotoblogi