Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 328 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
STATYSTYKI GOOGLE -
1 313 827

Zdjęcia w galeriach.


OGŁUPIENIE MĘŻCZYZNY- KOBIECA HIPNOTYZACJA

czwartek, 31 stycznia 2013 13:02

 

Czy seksualne czary kobiecej natury, mogą doprowadzić faceta do ogłupienia? Sprawić, że stanie się jej zahipnotyzowaną ofiarą?

 

 

Zastrzyk testosteronu w organizmie mężczyzny nie tylko zależy od kobiecego pięknego, kształtnego i seksownego ciała, ale większą siłę rażenia na odczuwanie szybszego przepływu krwi w organizmie jak i podniecenia mężczyzny ma hipnotyzacja kobiety, po przez jej gesty, ruch ciała oraz odpowiednią intonację w wymawianych przez nią słowach.

 

To dzięki tym trikom, nawet mniej ładne kobiety, potrafią dość mocno ogłupić mężczyznę swoją seksualnością.

 

Naukowo udowodniono, że mózg mężczyzny przebywając z piękną kobietą, bądź pełną seksapilu nie jest w stanie normalnie funkcjonować, nie jest w stanie zająć myśli niczym innym, niż właśnie ową kobietą.

 

 

 

 

 

 

Oto kilka gestów, zachowań kobiet, które powodują ogłupienie i narastające podniecenie u faceta.

 

1. Choćby ten ruch dłoni, dotykający usta w taki sposób, że...

 

 

 

 

2. Ruch nogami, dłońmy, zapinanie i rozpinanie zamka w bluzce.

 

 

 

 

3. Intonacja głosu, głównie mocne intensywne akcentowanie końcówek wyrazów, dokładniejsze, staranne wypowiadanie słów.

 

 

 

 

4. Maślane oczy, niewinna buzia.

 

 

 

 5. Hipnotyzujący wzrok, pewność siebie lecz z dodatkiem widocznego zaciekawienia danym mężczyzną.

 

 

 

 

Ten prezentowany język podświadomości, to przyciąganie myśli, to czary albo hipnoza, która powoduje dość często oślepienie mężczyzny na inne, pozostałe rzeczy. Sprawcą tego jest dotyk seksualności kobiecego gestu, ruchu i intonacji głosu. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak seksualnie działają takie rzeczy na mężczyznę.

 

Kobieca hipnotyzacja może być nie tylko zaplanowaną sztuką uwodzenia, ale również wrodzoną umiejętnością świadomego zarządzania zasobami podświadomości, umiejętnością sugerowania mężczyźnie, o czym dokładnie ma myśleć w czasie rozmowy z nią i jakie ma mieć pragnienia.

 

 

 

 

 

Informacyjnie: Właśnie opublikowany został nowy artykuł.

Zapraszam!

 

 

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Autorze tego bloga i jego publikacjach, zapraszam na film:

 


Podziel się
oceń
27
10

komentarze (46) | dodaj komentarz

JEDNA Z NAJWAŻNIEJSZYCH DECYZJI GIMNAZJALISTY!

czwartek, 24 stycznia 2013 14:17

 

 

Młody człowieku wyznacz swój kierunek właściwie!

 

 

Oni nie wiedzą co zrobić, jakie decyzje podjąć.

Zawodówka a może technikum? Technikum a może liceum?

Jaką decyzję ma podjąć  gimnazjalista będąc w ostatniej klasie, tak aby uszczęśliwić nie tylko swoją rodzinę ale i przede wszystkim siebie?

 

 

Ten wybór to bolączka dla wielu młodych, dorastających ludzi, bo niejednokrotnie sytuacja rodzinna kształtuje te decyzje, ciężka sytuacja popycha  młodych ludzi do wyboru szkół zawodowych, natomiast  dobra, może i dość mocno ograniczyć, kształtując w nich bezmyślność, wiedząc o tym,  że nie zginą i jakoś to będzie.  Choć jest wiele różnych szkół i możliwości, decyzja nie jest prosta, bo wielu z nich nie ma ambicji, aby uczyć się dalej, aby zdobywać wiedzę i wykształcenie ucząc się w wyższych szkołach.

 

 

  

Co się wiąże z poszczególnym wyborem szkoły?

O jakich istotnych rzeczach wybierając kolejną szkołę powinien wiedzieć taki niedojrzały jeszcze człowiek?

 

 

 

Oto 9 głównych rzeczy, o których musi pamiętać gimnazjalista w wyborze kolejnej szkoły!

 

1. Nie kieruj się w wyborze szkoły absolutnie chęcią zarabiania dużej ilości pieniędzy, zarobek jest zmienny, mogą nastać takie czasy, że zmieni się to diametralnie a Ty już nie będziesz zadowolony ze swojej pracy.

 

2. Umiejętność, a co za tym idzie zdobycie zawodu, możesz zdobyć zawsze, w obecnej chwili dzięki kursom, może trwać to dużo krócej niż w szkole zawodowej, nawet wystarczy jak ktoś ci dokładnie wytłumaczy, co należy robić i jak, reszta to twoja chęć i doświadczenie wyrabiania w sobie predyspozycji, więc na tym etapie swojego życia myśl przede wszystkim o swoim wykształceniu a nie od razu o zawodzie.

 

3. Jeśli masz problem z tym, jaką szkołę wybrać, aby móc szybko zarabiać, radzę, aby twoje minimum ograniczyło się do szkół, które promują zawód również zakończony egzaminem dojrzałości, czyli technikum, ewentualnie Liceum zawodowe.

 

4. Jeśli uważasz, że to zbyt wiele jak na ciebie, to jesteś w błędzie! Będziesz tyle razy wałkował różne rzeczy w szkole, że ten i inne egzaminy zdasz bez żadnych specjalnych problemów, wystarczy tylko jak będziesz skupiony na lekcjach, matura to twoja przepustka do większego zadowolenia i być może sukcesu. Nawet, jeśli nie jesteś zdolny, to wierz mi stać ciebie samego na to, aby zdobyć lepsze wykształcenie!

 

5. Sukces może osiągnąć każdy, nie daj się, więc włożyć do najniższej szuflady, zdobądź wiedzę i miej wyższy cel, niech pozostanie ci to w głowie na wiele lat, potraktuj to jak prezent od losu, inwestycję w siebie.

 

6. Teraz sprawa Liceum. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tego wyboru, bo uważa, że to droga zbyt długa, która nie daje zawodu. Weź pod uwagę fakt, że może ci się to jeszcze w trakcie kilku lat zmienić i będziesz chciał zostać kimś innym, możesz stracić możliwość uzyskania wiedzy z niektórych przedmiotów, które będą ci potrzebne na egzaminach, bo musisz pamiętać, że szkoły profilowane mogę nie mieć niektórych przedmiotów, największe możliwości daje Liceum, aby dostać się do szkoły wyższej, którą być może wybierzesz za kilka lat, o której jeszcze dziś nie wiesz.

 

7. Jeśli przez myśl ci przechodzi chęć zapisania się do szkoły wieczorowej, weź też pod uwagę fakt, że pracując w dzień i zarabiając swoje własne pieniądze, może przestać ci się chcieć uczyć dalej i tym sposobem nie zdobędziesz wykształcenia, nie ukończysz żadnej szkoły.

 

8. Nie ucinaj sobie skrzydeł, nigdy nie wiesz, czy będziesz ich kiedyś potrzebował. Staraj się poznać jak najwięcej w swoim życiu rzeczy, jak najwięcej zawodów, to większe dla ciebie możliwości, albo sprawdź, w czym możesz być naprawdę dobry i czy chcesz to robić przez kolejnych 20, albo 30 lat!

 

9. Pamiętaj też, że byle jaki pracownik, to żaden. Staraj się być zawsze lepszy od innych i nie daj się okradać z wiedzy, korzystaj z niej póki jest dla ciebie bezpłatna, bo gdy kiedyś po latach będziesz chciał się czegoś jeszcze nauczyć, będziesz musiał za to już sam zapłacić.  

 

 

 

Ten tekst powstał po wsłuchaniu się w rozmowę dwóch gimnazjalistek, kierujących się swoją tragiczną sytuacją materialną w rodzinnym domu, widząc, jakie mają problemy, o czym myślą, z czym się borykają, nie mogłam być obojętna, musiałam napisać ten tekst, bo uważam, że jest dla każdego gimnazjalisty dość istotny, ważny! Bo droga szybka do zarabiania pieniędzy, wcale nie jest taka dobra, bycie samodzielnym finansowo, może uzależnić, nadać nowe obowiązki, do których jeszcze taki człowiek ma czas dojrzeć, zastanowić nad tym, kim chce być w życiu i przede wszystkim jak w tym życiu żyć.

 

Apeluje do wprowadzenia w szkołach gimnazjalnych wolnych lekcji, na które będzie się zapraszać rodziców, aby mogli opowiedzieć innym o swojej pracy, o tym, co się z nią wiąże, co daje satysfakcje a co w niej wkurza i denerwuje, bo tak naprawdę nauka jest dla człowieka nagrodą a praca już obowiązkiem!

 

 

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
11
0

komentarze (50) | dodaj komentarz

PREZENTACJA BLOGA W FORMIE FILMU CZĘŚĆ II OSTATNIA

środa, 23 stycznia 2013 16:27

PREZENTACJA BLOGA MINAWETP2.

 

 

  

Dokończenie tematu: JAK ZROBIĆ SZYBKĄ PREZENTACJĘ SWOJEGO BLOGA

Ostatni punkt, który wymieniałam w poprzedniej części: http://minawetp2.bloog.pl/id,333010277,title,JAK-ZROBIC-SZYBKA-PREZENTACJE-SWOJEGO-BLOGA-W-FORMIE-FILMU-CZESC-I,index.html

 

Brzmiał: 14. Gdy już go masz, znajdź go na dysku.

Chodzi tu oczywiście o utworzony uprzednio film w programie Picasa.

 

 

 

 

 

 

15. Podświetlony plik skopiuj i zapisz w swoim katalogu, nadając mu taką nazwę, jaką chciałbyś opublikować w YouTubie.

 

 

16. Utwórz konto na You Tube

Wchodząc na stronę http://www.youtube.com

 

 

 

 

Przekieruje Cię na stronę Google, tam je twórz, Picassa jest programem współdziałającym z Google

 

 

17. Wgraj ten plik tam i skopiuj link do wstawienia na swoim blogu

 

 

 

 

 

18. A jak wstawić ten film na blogu?

Możesz to zrobić w notce, nowym artykule, tak najprościej albo, jako bloczek, który umieścisz na stałe na swoim blogu.

 

 

19. Na bloog.pl tworzysz bloczek w ustawieniach swojego bloga ( gadżety, polecane, inne)

W bloczkach przy narzędziach, wstawisz ten kod i zatwierdzisz, ustaw to też w układzie szablonu.

 

 

 

 

 

 

A teraz wspaniały Blogerze do dzieła!

Podejmij wyzwanie i zrób swój film dobrze!

Trzymam kciuki!!!! : -)

 

 

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 

 


Podziel się
oceń
9
0

komentarze (18) | dodaj komentarz

JAK ZROBIĆ SZYBKĄ PREZENTACJĘ SWOJEGO BLOGA W FORMIE FILMU CZĘŚĆ I

wtorek, 22 stycznia 2013 16:07

 

Dla wszystkich tych, którzy lubią zrobić coś ponad to…

 

 

 

Zgłaszając się do konkursu BLOG ROKU 2012, można skonstruować sobie krótki fajny filmik prezentujący swój blog, nie jest to skomplikowane a daje możliwość szybkiego zapoznania się odwiedzających, z tym o czym piszemy i co prezentujemy.

 

Ja mam coś w tym stylu po prawej stronie mojego bloga, wystarczy tylko dobrze się przyjrzeć, tam zmieniają się moje szkice z charakterystyką mnie w formie napisów.

 

Jak go skonstruować?

Zwyczajnie potrzebujesz do tego tylko i wyłącznie programu Picasa i konta na You-tube.

 

 

 

 

 

Basiu to o tym wspominałam u Ciebie na blogu, Helen przyjrzyj się temu, bo to również możliwość prezentacji najciekawszych urywków Twojej znajdującej się w sprzedaży książki.

Nie musisz być profesjonalistą, aby zrobić sobie taką swoją małą prezentację,  mini reklamę swojego bloga, swojej książki!

 

A więc do dzieła!

 

1. Ściągamy program z tej strony:

http://picasa.google.com/intl/pl/

Zapisujemy go na dysku, tworząc ikonę na pulpicie.

 

2. Przygotuj materiał robiąc zrzuty z ekranu na swoim blogu, wybierając kilka swoich najfajniejszy artykułów (program Picasa musi być otwarty, bo od razu zarejestruje te klatki ekranu), rób to klawiszem Prt SC, piszę o tym celowo, bo nie każdy o tym wie :-)

 

 

 

3. Obcinasz zrzut ekranu do formy obrazu, jakiego potrzebujesz.

 

 

Tak przygotowujemy materiał w formie zdjęć, które wrzucimy do pliku.

 

Jak wejdziemy do programu Picasa to w zrzutach ekranu mamy wszystkie nasze strony, które zrzuciliśmy z bloga, poobcinaj je tak, abyś miał we wszystkich zadowalający cię obraz.

 

4. Zapisuj za każdym razem zatwierdzony obraz do folderu o nazwie: FILM O MOIM BLOGU, utwórz go!

 

 

5. Wszystkie kolejne zrzuty z bloga zapisz w podobny sposób!

 

6. Z tego katalogu już nie z programu Picasa tylko z dysku wejdź w pierwsze zdjęcie i gdy Ci się wyświetli wejdź w jego edycję w programie Picasie, dzięki temu załadują Ci się w nim wszystkie zdjęcia zapisane w tym folderze.

 

 

 

7. Z tego właśnie katalogu w programie Picasa będziesz tworzył swój film.

 

 

 

8. W pliku Word, twórz sobie tekst, który będziesz mógł wklejać w karty tekstowe. Ominiesz tym błędy językowe, które mogą pojawić się w samym programie Picasa.

 

 

 

9. Kartę tekstową możesz wstawiać w każdym momencie przed i za obrazem, wystarczy jak wciśniesz  kwadracik który znajduje się nad czerwonym krzyżykiem przy tworzeniu filmu.

 

 

10. Pamiętaj też o tych kartach na górze: FILM, SLAJD, ELEMENTY,

tam wchodzisz, kiedy chcesz film, tekst, zdjęcie modyfikować, wstawić bądź usunąć!

 

11.Jeśli chcesz wstaw linię melodyczną! Ale pamiętaj, że ona może też drażnić! :-) Ja już swojej np. nie mogę słuchać! ;-)

 

 

12. Oczywiście pamiętaj, żeby za każdym razem wszystko zatwierdzać! :-)

 

13. Jeśli masz już wszystko, wciśnij miejsce z napisem: UTWÓRZ FILM i czekaj, zajmie to kilka minut a może chwilę.

 

14. Gdy już go masz, odtworzy się sam, teraz znajdź go na dysku wchodząc...

 

 

d.c.n.

 

 

A tutaj moje dzieło, które powstało w trakcie tego artykułu ;-)

 

 

Druga część artykułu:

http://minawetp2.bloog.pl/id,333018625,title,PREZENTACJA-BLOGA-W-FORMIE-FILMU-CZESC-II-OSTATNIA,index.html

 

 

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 


Podziel się
oceń
7
0

komentarze (15) | dodaj komentarz

ANALIZA I WNIOSKI CZĘŚĆ III OSTATNIA / KTO CZYTA NA GŁÓWNEJ WP

poniedziałek, 21 stycznia 2013 16:05

 

DLA NUDZĄCYCH SIĘ W TYM TEMACIE, ODSYŁAM DO INNEGO MOJEGO ARTYKUŁU PT. SYMPTOM SZCZĘŚCIA KOBIETY http://minawetp2.bloog.pl/id,330488137,title,Symptom-szczescia-Kobiety,index.html

 

 

W poprzednich częściach tematu:, Kto czyta na głównej WP, zadano mi w komentarzach kilka w zasadzie ważnych dla samej mnie i ciekawych pytań odnośnie tych analiz, spróbuje na nie odpowiedzieć, ale zanim do nich przejdę kilka głównych podsumowań i ranking, którego jeszcze nie ujęłam w poprzednich częściach a myślę, że jest nawet ciekawy, bo chodzi o wyszczególnienie czytających główną WP według miast.

 

Ponieważ tych miast jest aż 5.306 sztuk, nie będę ich tu wszystkich wymieniać, to, co pokaże wystarczy, aby mieć ogólne pojęcie ( podkreślam 5 artykułów czytało tyle osób z tych miejscowości, okres badań 1 miesiąc).

 

 

W rozróżnieniu na regiony:

 

 

Ogółem Polska obejmuje 89,32 % czytających główną WP w porównaniu z innymi państwami.

 

Pierwszym zaraz po Polsce państwem, jakie czyta Główną WP jest Zjednoczone Królestwo, chodzi mi w tej chwili o ilość wejść na artykuły społecznościowe.

 

 

 

Bo gdyby np. rozpatrywać to na podstawie ludności ogółem, jaka zamieszkuje dane państwo, wyżej od Anglii, stały by Niemcy, ze względu na większy udział procentowy w stosunku do całości swojej ludności. 

Tak czy inaczej wszystko jest względne, w zależności od tego, co rozpatrujemy i co nas interesuje, a mnie w obecnej chwili interesuje temat analiz i w tym ujęty mój blog, więc sumując artykuł skupie się głównie na tym.

 

 

Podsumowując:

Jeśli chodzi o sieci, to w przeglądaniu informacji na głównej WP króluje Neostrada, obejmując 16,12 % sieci ogółem wykorzystywanych do przeglądanych wiadomości na głównej WP.

 

Przeglądarka najwyżej wykorzystywana to Firefox obejmująca 43,90% wszystkich wykorzystywanych w tym celu przeglądarek.

 

 

System operacyjny: 1 miejsce Windows, bo aż 97,23 % w porównaniu do innych systemów wykorzystywanych w w/w celu.

 

 

Choć mogłabym profesjonalnie się do tego odnieść nie będę każdego punktu omawiać szczegółowo, bo przedstawione formularze są dość obrazowe. Chętnie skupie się teraz na zadanych mi pytaniach jednej osoby z komentujących pierwszą część z tego tematu.

 

Kiedy pierwszy raz zafascynowały mnie te wskaźniki, pomyślałam, że to głównie wielorodność tematów pozwala mi się rozwinąć blogowo, dotrzeć do większej ilości czytających mnie osób, choćby z wyszukiwarek Google i tak jest rzeczywiście, ale odesłania z innych witryn są równie mocno skuteczne, aby zainteresować innych tym, o czym się pisze.

 

Pytania, jakie mi zadano:

 

Jakie wysunęłam wnioski z tej analizy? (Bo samo rejestrowanie przypadku to tylko opis, nic więcej czy coś z tego wynika, np. dla Ciebie, dla Twojego pisania? Dla charakteru i celu prowadzenia blogu?

 

Te analizy dały mi obraz, kto czyta Główną WP, że może to co piszę czytać dosłownie każdy, czy to Komenda Policji, Ludzie z Uniwersytetu, Urzędów, Szkół, czy zwykły człowiek, Kowalski, jego nastoletni syn, córka, moja rodzina, własna sąsiadka, również obraz taki,  jaki ma WP zasięg w przestrzeni netowej, do tej pory nie miałam tej świadomości, że może obejmować naprawdę cały świat, najdalszy zakątek jego. To, że ważne jest o czym się pisze, choćby, dlatego że to może czytać dziecko, zakompleksiona osoba, osoba wrażliwa, łatwowierna, bądź osoba, która np. wie dużo więcej. Trzeba brać odpowiedzialność za pisane słowa, muszą być prawdziwe, czasem od nich może zależeć wiele, nawet czyjeś życie.

Ważny jest też styl pisania, ważna forma, ortografia, wszystko.  Choć wielu blogerom wydaje się, że to mało istotne, bo i tak znajdą swoich odbiorców treści a jak nie, to nie. Myślę, że każdy prawdziwy, porządny bloger powinien mieć to wszystko na uwadze, starać się rozwijać pozytywnie, starać się pisać coraz lepiej i pisać przede wszystkim dla innych a nie tak jak wielu podkreśla, jak się przyjęło „dla siebie”.

Temat każdy może być interesujący, ważne jest też zdjęcie i zajawka, wiele czytających czyta tylko pierwsze dwa zdania, jeśli coś w nich jest nie tak, wychodzi i już nie wraca.

Co zauważyłam przy promocji, że czasem modyfikowano mi tytuł na bardziej trafny, bardziej właściwy, bardziej poprawny słownie. Zajawka jaka się pojawiała na głównej WP skupiała jakiś fragment, fakt nieoczywisty, coś kluczowego, coś, co może skupić uwagę, zainteresować, coś, z czym można się np. nie zgodzić, kłócić. Ja pisałam rozwijając temat, zapominając o tym że pierwsze dwa zdania są bardzo ważne.

Po komentarzach, jakie miałam pod swoimi promowanymi artykułami a podkreślić tu muszę, że były i takie dość mocno kontrowersyjne, wywnioskowałam, że strasznie mocno hałaśliwi są faceci, oni krzyczą najgłośniej a tym bardziej, jeśli ktoś wchodzi na ich temat, ich męskość, ich naturę. To wzbudza w nich agresję, mobilizuje atak, choćby wyżycia się przy danym artykule, na wszystkim, autorze, słowach, nawet innych aby tylko się zrewanżować i uświadomić drugą stronę, że się myli. Po tych publikacjach i mojej własnej obserwacji mam wrażenie, że WP i w ogóle wszelakie takie portale i wiadomości czytają głównie mężczyźni i dlatego tematy seksu, kobiet itp. najlepiej są czytane i komentowane, nawet, jeśli tekst jest niepełny, wydaje się zbyt naiwny i głupi.

 

Tekst nie może być długi, bo tylko ktoś kto się naprawdę bardzo nudzi będzie czytał strasznie długie artykuły, teksty, najlepiej jak zawiera jakieś niepodważalne fakty, dobrze i fajnie są czytane podpunkty, ja tego wcześniej nigdy nie stosowałam, pierwszy mój taki artykuł to była: Cała prawda o przyrządzie męskości, opublikowany bardziej w formie mojej własnej odmienności, żartu, choć uważam, że zawiera wiele cennych nie tylko dla faceta informacji.  Zauważyłam, że ten styl jest dobrze czytany, nie mój, ale dlaczego nie?, tak dla odmiany?

 

Czy wysunęłam jakieś wnioski z promocji na WP moich artykułów?

Oczywiście, wiem, że różnorodność jest fajna i swój pogląd również, nawet, jeśli nie jest najmądrzejszy na świecie, skupia myśli, zmusza do myślenia innych, komentowania, dyskusji, do pokazania autorowi tekstu, że ma rację albo się myli, albo coś np. przeoczył.

 

Czy ma to jakiś wpływ na charakter i cel prowadzenia bloga?

Myślę, że może, w zależności, komu, na czym zależy, jedni skupiają się na ilościach choćby wejść, inni chcą, aby ich czytano i komentowano, wielu z nas chce zwyczajnie popisać tak sobie, poukładać swoje myśli, siebie, zainteresowanie swoim tekstem przez innych zawsze sprawia radość, wtedy czuje się wiele rzeczy silniej, ma się większą motywację do działania nie tylko na blogu, zainteresowanie przez innych dodaje siły.  Ja swoje myśli koncentruje na rozwoju w wielu kierunkach, te analizy mnie rozwijają, popychają do wielu innych tematów, które zaprzątają mi głowę, to nie tylko sposób wyrażania siebie, ale i poszukiwanie rozmaitych form przekazu słowa.

 

Chcę tylko podkreślić, bo wielu osobom wydaje się, że są anonimowi w Internecie, nic bardziej mylnego, wszystko można sprawdzić, wyszukać, nawet, jeśli ktoś nie zostawia śladu w danym miejscu żadnego.

 

 

 

 

Również, aby mój przekaz był przekazem nie nudnym, zastanawiającym, dlaczego właśnie tak dziś to robię…lubię mieć też w tym przekazie coś szlachetnego, jakiś szlachetny cel, ale nie każdemu dane jest ten cel zauważyć.

A jeśli chodzi o płeć, to niestety pozostaje mi się tylko domyślać … tego nie rejestrują analizy Google, nie są w stanie, no chyba, że kiedyś powstaną rejestratory palców na klawiaturze… Szkoda, bo było by jeszcze ciekawiej i bardziej szczegółowo. :-) Wszystko przed nami!

 

 

 

Promowane artykuły na WP:

 

 

 

 

 

 

Poprzednie części artykułu:

Część I: http://minawetp2.bloog.pl/id,332894465,title,KTO-CZYTA-NA-GLOWNEJ-WP-RANKING-CZESC-I,index.html

 

Część II: http://minawetp2.bloog.pl/id,332902916,title,RANKING-USLUGODAWCOW-SIECI-PRZEGLADAREK-INTERNETOWYCH-MODELI-URZADZEN-PRZENOSNYCH-TELEFONOW-KOMORKOWYCH-KTO-CZYTA-NA-GLOWNEJ-WP-CZESC-II,index.html

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o BLOGU MINAWETP2, obejrzyj film

 

 

 


Podziel się
oceń
5
0

komentarze (6) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


piątek, 19 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  3 475 850  

O moim bloogu

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem...

więcej...

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem mojego życia. Wszystkie są pewnym przekazem mnie samej, albo powstały by po prostu istnieć! Do wpisów serdecznie zapraszam.

schowaj...

Statystyki

Odwiedziny: 3475850

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Ulubione strony

...TWÓRCZE OPOWIADANIA

...ZBIORY TWORÓW MOJEGO AUTORSTWA

AUDIOBOOKI MINA WETP

BLOG KONKURS

BLOG ROKU 2012

FILMY PRODUKCJI MINA WETP

Korzystam

MOJE WIERSZE NA MP3

NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

NOWE ARTYKUŁY

Odwiedzane

POMOC INNYM

Powiązane bloogi

ULUBIONE ARTYKUŁY INNYCH

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:


Darmowe fotoblogi