Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 186 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
STATYSTYKI GOOGLE -
1 313 827

Zdjęcia w galeriach.


PREMIERA "TANIEC UCZUCIA" - TWÓRCZE OPOWIADANIE

sobota, 30 marca 2013 7:19

 


 

Jeśli ktoś woli posłuchać, utwór czytany w audiobooku:

 http://minawetp.wrzuta.pl/audio/0whoNfSb6ra/taniec_uczucia_-_tworcze_opowiadanie_o_milosci

 

 

 

"TANIEC UCZUCIA"

 

Pamiętam jak w mojej wyobraźni tańczyłaś... Siedziałem na widowni sam, czujesz te stare teatralne czerwone siedzenia? Czułem drewno, kurz, czułem ciężki klimat, ty natomiast tańczyłaś lekko w przyćmionym świetle na scenie, byłaś cała w bieli, tło było czarne, a ty... jak iskra unosiłaś się w rytm muzyki, fal emocji wznoszących twoje ciało w pięknych gestach, ruchach... Tańczyłaś sama, jedna... ale twoim partnerem był mój wzrok, czułaś go prawda? Patrzyłaś na mnie, gdy w locie nad sceną twoje niebieskie oczy odbijały promień reflektorów, dotykałaś mnie...

 

Siedziałem w czarnym płaszczu, głowę chowając w ciemnościach, nie widziałaś moich spojrzeń, wiedziałaś tylko o ich istnieniu, czasem zastanawiałaś się, dlaczego tańczysz widząc, że moja głowa wychyla się z cienia i pochyla do przodu wbijając wzrok w podłogę...

 

Czemu tańczę, czemu- pytałaś siebie... a jednak ruch za ruchem, wzlot i opadanie, nie przerywałaś, jak pioruny wątpliwości uderzały w twoje myśli... A może on nie chce patrzeć na mnie, może mu się nie podoba jak tańczę, czemu siedzi tam, czemu do mnie nie podejdzie, czemu nie krzyknie przestań...

 

Tańczyłaś i tańczyłaś... a muzyka delikatnie oplatała cię, pomyślałaś, że może spodobasz mi się, gdy weźmiesz białą długa chustę i z nią jak z partnerem będziesz wirować w tańcu a ja zapatrzony na to w końcu coś zrobię... Nie myliłaś się, wstałem, już twoje serce podskoczyło... pomyślałaś…zwrócił na mnie uwagę, podoba mu się... podoba... Ale ja spokojnymi krokami zacząłem wychodzić z rzędu... ale gdy wyszedłem z niego zacząłem iść w stronę wyjścia. Przestałaś tańczyć, stanęłaś na scenie... spojrzałaś w moim kierunku a łzy same pociekły, chciałaś krzyknąć, stań, zostań... nie mogłaś jednak wydobyć głosu z piersi.

 

 

Przy wyjściu zatrzymałem się, obróciłem, spojrzałem na ciebie a ty zadrżałaś widząc, że patrzę... Nastała cisza... muzyka już nie grała... stałaś na scenie jak mała dziewczynka wpatrzona we mnie, płacząc, ale nie wydając z siebie żadnego odgłosu, czułaś taką bezbronność, słabość, ból... Czyż nie zrozumiałaś, na czym polega uczucie, które zabiera głos, wyciska łzy, każe tańczyć nawet, gdy widz patrzy w podłogę, czyż nie poczułaś tego stojąc na tej scenie?

 

 Wyciągnąłem dłoń w twoim kierunku, tak jak się podaje ją prosząc do tańca, lekko i powoli dałem ci znak... przyjdź... Ty nie szłaś... ty zaczęłaś biec... biegłaś płacząc... Tak szybko biegłaś, że łzy na twoich policzkach wręcz pionowo zaczęły spływać znacząc na starym czerwonym dywanie twój ślad... Już nie myślałaś... tylko biegłaś... I czy w tym biegu nie zrozumiałaś, co to znaczy biec do uczucia, biec do miłości, nie patrzeć na nic tylko biec, czyż nie poczułaś, że wszystko jest mało istotne, liczy się tylko ten bieg, ten cel...

 

Dobiegłaś do mnie i jak przed murem zatrzymałaś się tuż przy mnie... odnaleźliśmy swój wzrok... Czemu nie wpadłaś mi wtedy w ramiona- zawsze będę się zastanawiał... Czemu dobiegłaś i zatrzymałaś się? Zresztą czy to ważne... skoro do zapłakanej twarzy wyciągnąłem dłoń... jakbym się dziwił... jakbym pierwszy raz widział łzy... Ty nie odrywałaś wzroku od moich oczu, patrzyłaś na ich brąz i szukałaś czerwieni serca w nich... Ja delikatnie twoją łezkę uchwyciłem na palec, pozwoliłem jej płynąc po nim i przyglądałem się jej jakby była, czymś nadzwyczajnym... Już otwierałaś usta, żeby powiedzieć, że to przecież tylko łza... dotknąłem ich, ucałowałem, zanim wypowiedziałaś słowo...  i wyszeptałem... To jest to, czego szukasz, teraz już wiesz, co to miłość...

 

 

 

Świątecznie tym artykułem, składam życzenia wszystkim czytającym mój blog i nowym przypadkowym zupełnie gościom.

Pozdrawiam  Mina Wetp

WESOŁYCH  ŚWIĄT

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 


Podziel się
oceń
12
0

komentarze (31) | dodaj komentarz

KOBIECE DOSTOSOWANIA- SEKSUALNE WYŻYCIE SIĘ FACETA PONADTO

środa, 27 marca 2013 13:25

Czy kobiety kochają zbyt mocno i gotowe są fundować facetowi różne przyjemności wyżycia się seksualnie? Czy kobietę równie mocno jak faceta odstresowuje sex i czy robi to, bo lubi, czy jest zupełnie inaczej?

 

 

W czasach Starożytnych kobiety nie tylko wiedziały jak należy podchodzić do seksualnej strony mężczyzny, ale również i wiele z nich podsuwało mu celowo pod nos inną kobietę, aby mógł w pełni zaspokoić się seksualnie.

Czy te czasy już minęły?

 

 

Na dzień dzisiejszy niektóre kobiety stają się równie mocno tolerancyjne, z jednej strony zmęczone domowymi obowiązkami, same wolą przystać na to, aby ich facet wyżył się seksualnie z inną kobietą ale w bezpiecznym, sprawdzonym miejscu. Z innej strony...erotyka kobiet jest na coraz to większym poziomie i mogą one również chcieć mocniej interesować się seksem i jego rozmaitością.

 

 

Czy więc jest to zmiana spowodowana erotycznym rozwojem seksualności kobiet? Czy zwyczajnym ich dostosowaniem się tylko po to, aby własny facet lub facet zdobywany przez nich poczuł, że z żadną inną nie będzie mu tak doskonale, tak różnorodnie, tak dobrze?

Tak czy inaczej kobiety na to również znajdują swoje własne rozwiązanie.

 

 

Nie w każdym jednak związku jest tak wspaniale,  wielu mężczyzn nie może do dzisiejszego dnia zrozumieć, dlaczego to wieczorem kobieta woli pójść spać niż z nim oddać się w pełni tak doskonałej akcji odprężającej!

 

 

 

Popęd seksualny u kobiet, choć nieporównywalny, do tego, jaki czują mężczyźni, to i tak wiele z nich mocno wyzwolonych i świadomych swojego ciała, niezależnych finansowo ma częściej chęć na różności seksualne nie tylko z wybranym mężczyzną. Może o tym świadczyć choćby większe zainteresowanie kobiet  różnorodnością, nawet innym kobiecym ciałem.  Nie wszystkie jednak muszą być lesbijkami, aby o takim czymś myśleć.

 

Dostosowywanie się ich do różnych sytuacji powiązanych z erotyką rośnie, rozwija się i choć sex kobiecy bardziej skupiony na uczuciu i emocjach do mężczyzny nie słabnie, to coraz to większa grupa samych kobiet stara się patrzeć na niego równie egoistycznie jak facet.

 

 

Nie dla wszystkich jednak kobiet ta sfera jest taka oczywista i wiele z nich samych zastanawia się, co jeszcze będą w stanie zaakceptować i wprowadzić do swojej seksualności specjalnie dla faceta, aby mu sprawić przyjemność, by z nich nie zrezygnował, nie opuścił, nie zostawił.

 

 

Jedno jest pewne, samiec to z reguły drapieżnik, od pradziejów zdobywca, często musiał wyżyć się fizycznie, zapłodnić kilka kobiet, aby ciąg ludzkości nie wyginął, nawet ostatnio w jakimś programie na ten temat wypowiadał się pewien dziennikarz, który podkreślił, że przeprowadzono badania potrzeb seksualnych facetów i większość z nich, biznesmenów, aby odreagować swój stres w czasie pracy wyskakuje w ciągu dnia do agencji towarzyskich, aby wyżyć się seksualnie. W ten właśnie sposób najszybciej stres w męskim organizmie puszcza, resetuje się, przy takim właśnie szybkim, intensywnym, bezuczuciowym wyżyciu się seksualnym pozbywa się wszelkich napięć związanych choćby z pracą, niepowodzeniem.  I choć kobieta swoje frustracje i napięcie odreagowuje inaczej, bo nie podczas sexu, ale przy nagminnym wydawaniu na różne pierdoły pieniędzy, to widać jej przemiany elastyczności w tym temacie.  

Niestety wiele jeszcze kobiet nagminnie dostosowuje się dla faceta w aktach seksualnych, aby to głównie on się zaspokoił, rozładował. W dalszym ciągu, mimo wyzwolenia, mimo atrakcyjności kobiety, jej pozycji, ważności, nadal u kobiet panuje przewaga dostosowywania się do potrzeb faceta w sexie, niż sama chęć odczuwania podczas niego przyjemności.

 

 

 

 Skocz do nowego artykułu:

CZY IDEALNE ZWIĄZKI OPIERAJĄ SIĘ NA CUDOWNYM SEXIE?

 

 Skocz do artykułów z kategorii: SEKSUALNE

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 

 

 


Podziel się
oceń
13
1

komentarze (40) | dodaj komentarz

SEKSUALNA STRONA MĘŻCZYZN - STOP CHOREJ TOLERANCJI LUDZKOŚCI

czwartek, 21 marca 2013 14:22

 

Seksualna strona mężczyzn chce stworzyć nowe zasady ludzkie a może i nowy gatunek?

 

 

 

Dla wielu z nas jest to nie do pomyślenia, świat jednak idzie w kierunku swobody, tolerancji i akceptacji różnych zboczeń. Sam temat związków partnerskich, daje nam przykład zmian i tworzenia się nowego gatunku ludzkiego. Stajemy się w takich decyzjach bohaterami, ludźmi cool, którzy chcą pokazać jak bardzo są gotowi być tolerancyjni dla ewolucji zachowań, świata, ludzkości.

 

 

Mnie jednak ta myśl tych zmian obrzydza, mimo iż jestem bardzo tolerancyjną osobą, obrzydza choćby to, że dwóch mężczyzn obściskuje się, dotyka swojego partnera genitaliów i całując przy śniadaniu pokazuje obraz ludzkich zachowań, jako wzór do naśladowania, jako prawidłowość, wychowując dzieci, tworząc z nimi kochającą się rodzinę.

 

 

Dlaczego o tym piszę?

Bo ciągle chyba zapominamy o tym, że natura mężczyzny jest zupełnie inna od kobiecej, facet jest stanowczy, mniej emocjonalnie podchodzi do różnych sytuacji, choćby w wychowywaniu dzieci, przy związku heteroseksualnym (mężczyzna-kobieta) panuje równowaga, miłość, uczucie, delikatność miesza się ze stanowczością, parciem na konkret, byt, dystans, którego bardzo często brakuje kobiecie. Te mieszanki świetnie się uzupełniają tworząc dobre wzorce rodzinne, wychowując wspólnie dziecko.

 

 

Planując zalegalizować związki homoseksualne (mężczyzna-mężczyzna) tworzymy w zasadzie nowy rodzaj człowieczeństwa, jeden z tych mężczyzn będzie musiał, choć w połowie wykazywać te nadprzyrodzone zdolności do troski i wrażliwości kobiecej, tak będzie się starał sprostać sytuacji, taka mieszanka i ewolucja w psychice faceta może być dla niego niebezpieczna.

 

 

Podam to na innym przykładzie:

 

Siedząc przy komputerze przez cały dzień osłabiamy ciało, kości, stawy, które człowiek po to ma, aby się ruszać, wyginać, zginać łokcie i inne części ciała, już w tej chwili jest wiele zwyrodnień powstałych właśnie przez brak ruchu, zdrowego, właściwego ruchu, nie mylić z obowiązkami np. domowymi, to nie zawsze jest zdrowy ruch dla ciała, kręgosłup musi też mieć swoje, właściwe ułożenie, tak czy inaczej ewolucja człowieka trwa i nie zmienia ludzi w silniejszych, ale ich osłabia…

Ale jest pewne, ale!

To my tą ewolucją i zmianami jakie zachodzą w człowieku zarządzamy, my sami tworzymy ludzi takich a nie innych, nadajemy im tor ruchu, myśli, zachowań, dajemy wskazówki, złe odżywianie- programy naprawcze (kulinarne), mało ruchu- programy zachęcające do choćby tańca, wszystko tak, aby równowaga trwała, aby człowiek, jego ciało i umysł był zdrowy.

 

Jeszcze jedno dla przykładu jak bardzo różnią się kobiety od mężczyzn, pisząc w jednym ze swoich artykułów, że 95 % młodych mężczyzn się masturbuje, usłyszałam krzyk i oburzenie jednego z moich komentatorów. A co w tym dziwnego, że to robią? Dlaczego uznał on to za zboczenie? Skoro taka jest natura męska? Tego potrzebuje, bo inaczej może chorować, tego potrzebuje jego ciało i jest to fakt udowodniony naukowo.

 

 

To nie facet wyginie tak jak przedstawia to polski film „Seksmisja” w reżyserii Juliusza Machulskiego, przy takim postępie ewolucyjnym i tolerancyjnym do wszystkiego, nie facet, ale wyginie kobieta.

 

Czy więc świat gnając do przodu w wszelakiej tolerancji jest zdolny do różnych wynaturzeń?

Do przekraczania granic moralnych? Zmian w postrzeganiu rodziny, kobiet, faceta? I wszystkiego dookoła?

 

Dążymy do zmian, nie zastanawiając się nad tym, jaki będzie tego skutek w przyszłości w naszych pokoleniach, sex i erotyka przewyższają wszystko. To nie miłość, to pragnienie, które w dużej mierze wielu ogłupia, które może zaślepić wartości człowieka, tworząc inną nie wiadomo czy bezpieczną przyszłość!

 

Tolerancja w potrzebach mężczyzny staje się coraz to większa… przekraczanie wszelkich granic staje się modą.

 

 

Oby zawsze widzieć bezpieczną granicę!

Oby nigdy do zmodyfikowania człowieka na niekorzyść nie doszło!

 

 

 

Dodatkowo do tematu:

Ważne, istotne treści książki „Płeć mózgu” Davida Jessel i Anne Moir, pokazujące dokładną różnicę między mężczyzną a kobietą i ich umysłami.

 

  1. Ośrodkiem seksu jest w znacznym stopniu mózg.
  2. Mózg kobiety, jej umysł nie jest skonstruowany w taki sposób, by trzymać seks w odrębnej przegródce mentalnej.
  3. Męski model mózgu zawiera specjalną szafkę katalogową na seks, całkowicie oddzieloną od emocji.
  4. Kobiety widzą, słyszą i odczuwają więcej niż mężczyźni, to co widzą, słyszą i odczuwają, znaczy dla nich więcej, niż dla płci przeciwnej.
  5. Kobiety i mężczyźni nie śmieją się z tych samych rzeczy i inne ich denerwują.
  6. Pewien mężczyzna, gdy badacze poprosili go, by okazał partnerce więcej uczucia, umył jej samochód.

 

 

 

kontakt:

minawetp@wp.pl

 


Podziel się
oceń
15
1

komentarze (23) | dodaj komentarz

JAKICH MĘŻCZYZN POSZUKUJĄ KOBIETY PO 50-TCE?

wtorek, 19 marca 2013 17:06

 

 

Jak wiadomo samotnych kobiet po 50- tce jest coraz więcej i choć większość z nich wyrzuciła swoich mężów na zbity pysk z domu z różnych powodów, to i tak większość z nich, nie zamierza resztę swojego życia spędzić samotnie.

 

Przysłuchując się pewnej rozmowie w Dzień dobry TVN nasunęły mi się wnioski, co do kategorii zaszeregowania mężczyzn po 50- tce.

 

W kategorii: „Rodzaje facetów po 50 –tce”, nominowani zostali:

 

 

1.   „Ciapki” - ta grupa mężczyzn jest największa – Hanna Bakuła- pisarka, malarka, osoba bardzo kreatywna uwielbia z takich właśnie mężczyzn ciapków, tworzyć piękne motyle, wygląda to tak, że bierze się takiego ciapka do domu i...

przejdź do czytaj dalej

 

Dodatkowo do tematu: 

Po co chłopy potrzebują baby?

Oraz

Jaki jest największy problem kobiet?

 

 

 

 

Skocz do nowych artykułów:

 

CZYM JEST STRACH ORAZ HISTORIA STRACHU I HORRORY

 

6 PRIORYTETOWYCH ZASAD JAZDY SAMOCHODEM KOBIET

Podtytuł: ( Dlaczego być może kobiety nie powinny jeździć samochodem)

 

11 RÓŻNIC W ŻYCIU CODZIENNYM MIĘDZY KOBIETAMI A MĘŻCZYZNAMI

kobieta_i_mezczyzna_wkuchni_2013-11-30_11-29-39_middle

 

 

 

 

 

Zapraszam również na wpis pt. "SEKSUALNA STRONA MĘŻCZYZN - STOP CHOREJ TOLERANCJI LUDZKOŚCI" oraz  KOBIECE DOSTOSOWANIA- SEKSUALNE WYŻYCIE SIĘ FACETA PONADTO

 

 

kontakt:

minawetp@wp.pl


Podziel się
oceń
37
16

komentarze (81) | dodaj komentarz

EWOLUCJA MĘSKIEJ MAPY ROZKOSZY

czwartek, 14 marca 2013 14:47

 

Czy tworzenie mapy męskiej rozkoszy i doszukiwanie się nowych miejsc erogennych w cele mężczyzny ma w ogóle jakiś sens? Wielu z nich uważa, że takowa mapa nie istnieje a próba stworzenia jej, jest zupełnie bez sensu. Jaka jest więc tego prawda?

 

Choć nie wszyscy się z tym zgadzają to jednak mapa męskiej rozkoszy istnieje a nawet ewoluuje,  została stworzona przez kobiety, bacznie obserwujące męskie ciało przy swoim dotyku.

 

 

 

O czym powinni wiedzieć sami mężczyźni i nad czym się skupić, aby czuć większą rozkosz w swoim ciele?

 

Z powodu przeniesienia bloga na MINAWETP.PL, cały artykuł został przeniesiony .

CZYTAJ DALEJ ARTYKUŁ...

 

Na blog minawetp.pl pojawiły się nowe wpisy tj: 

6 PRIORYTETOWYCH ZASAD JAZDY SAMOCHODEM KOBIET

Podtytuł: ( Dlaczego być może kobiety nie powinny jeździć samochodem)

 

11 RÓŻNIC W ŻYCIU CODZIENNYM MIĘDZY KOBIETAMI A MĘŻCZYZNAMI

kobieta_i_mezczyzna_wkuchni_2013-11-30_11-29-39_middle

 

CZYM JEST STRACH ORAZ HISTORIA STRACHU I HORRORY

Faceci widzą minimalistycznie.jpg

 

Zapraszam również do artykułu pt. "INTERESUJĄCE CECHY MĘŻCZYZNY"oraz  KOBIECE DOSTOSOWANIA- SEKSUALNE WYŻYCIE SIĘ FACETA PONADTO

 

 

INTERESUJĄCE CECHY MĘŻCZYZNY

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 

 


Podziel się
oceń
32
5

komentarze (28) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


środa, 17 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  3 472 410  

O moim bloogu

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem...

więcej...

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem mojego życia. Wszystkie są pewnym przekazem mnie samej, albo powstały by po prostu istnieć! Do wpisów serdecznie zapraszam.

schowaj...

Statystyki

Odwiedziny: 3472410

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Ulubione strony

...TWÓRCZE OPOWIADANIA

...ZBIORY TWORÓW MOJEGO AUTORSTWA

AUDIOBOOKI MINA WETP

BLOG KONKURS

BLOG ROKU 2012

FILMY PRODUKCJI MINA WETP

Korzystam

MOJE WIERSZE NA MP3

NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

NOWE ARTYKUŁY

Odwiedzane

POMOC INNYM

Powiązane bloogi

ULUBIONE ARTYKUŁY INNYCH

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:


Darmowe fotoblogi