Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 186 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
STATYSTYKI GOOGLE -
1 313 827

Zdjęcia w galeriach.


DLACZEGO W TAKIE ZABAWY CORAZ CZĘŚCIEJ BAWIĄ SIĘ KOBIETY I MĘŻCZYŹNI PO 40-STCE

poniedziałek, 13 stycznia 2014 14:48

 

 zabawa we dwoje erotyczna.jpg

 

To o czym dziś się dowiedziałam w zasadzie jest cholernie podniecające ale i niebezpieczne!

 

Rano, gdy usłyszałam od swojej 40 paro letniej koleżanki, że namówiła swojego męża do założenia foto-konta w Internecie i opublikowania jej kilku roznegliżowanych zdjęć, pomyślałam: Szalone, ale całkiem podniecające..., tym bardziej, że ciało kobiety w wieku 40+ nie zawsze wygląda już pięknie, jędrnie i seksownie, ale skoro takie jest i ona chce je pokazywać, bo ma co, to jej sprawa i jej partnera.

 

 

Trzeba przyznać, że są kobiety, w średnim wieku, które potrafią doskonale dbać o swoje ciało, ich seksualność z wiekiem wzrasta, nie tylko wiedzą czego chcą od partnera, ale i od samych siebie, to je napędza do tego, aby być piękne w każdym swoim wieku i to jest niesamowite!

 

Z tego co mówiła, najbardziej podniecało ją i jej partnera to, że ktoś inny będzie mógł patrzeć również na ich, jej, intymne zdjęcia.

Były to zdjęcia ich razem w bieliźnie, dotyk dłońmi intymnych swoich miejsc, oraz zdjęcia jej samej w pasach do pończoch, bieliźnie z odsłoniętymi piersiami. Tak, takie zdjęcia mogą wzbudzać w innych nie tylko podniecenie ale i zachwyt, podobać się.

 

Zdziwiło mnie jedynie to, że jej facet zgodził się! Sam dobierał zdjęcia, nie tylko je robił, ale i selekcjonował, a z tego co wiem faceci są strasznie zazdrośni o swoje kobiety, więc skąd ta wspólna chęć?

Ponoć taka zabawa może być lepsza niż sam seks...tak twierdzi ona,  ile w tym prawdy?

 

Na pewno takie zabawy podnoszą poziom odczuwania podniecenia, potęgują doznania, ale czy na pewno publikowanie takich zdjęć wspólnych czy samej jej jest czymś dla nich dobrym?

 

Nawet przez moment pomyślałam o tym samym, bo dlaczego nie? Zdjęcia te nie musiałyby pokazywać twarzy, mogłyby być symbolem pewnej erotyki dwojga ludzi, o której by nikt więcej prócz tego co widzi nie wiedział.

Sam fakt takiej świadomości już podnieca, zabawa aparatem wspólnie ze swoim facetem musi być fajna i tak też to czułam, ale gdy skojarzyłam sobie kilka faktów z przeszłości, od razu mnie od tego odepchnęło, dlaczego?

 

Zanim napiszę z jakich czterech a raczej trzech głównych powodów nie powinno się tego robić, napomknę tylko, że piszę o tym dziś celowo, bo wiele kobiet nie tylko po 40-stce, ale i wiele nastolatek nie zastanawiając się, wkleja co się da do Internetu, po to tylko, aby usłyszeć: Jesteś piękna!

 

 

Jakie to powody przeszkadzać mogą, tak wspaniałej zabawie dorosłych?

 

Cztery konsekwencje nieodwracalne a mianowicie:

1. Internetowe wykradanie ciała i twarzy. (Całkiem niedawno byłam świadkiem wykorzystania zdjęć jakiejś dziewczyny do oszustw, dostawałam maile pięknej dziewczyny, uśmiechającej się do mnie ze zdjęcia, dostałam nawet ich trzy żeby nie było, że zdjęcie jest skopiowane skądś z internetu, ten obraz zostanie w mojej pamięci do końca życia, tak zapamiętałam ten fakt, ale czy ta dziewczyna miała świadomość o tym, tego nie wiem i pewnie nigdy się już nie dowiem, dla mnie pozostanie już zawsze przestępcą. Więcej na ten temat tutaj.)

 

2. Nie zawsze znikniesz z Internetu po usunięciu swoich danych i zdjęcia. ( Coraz częściej zdarza się, że wiele osób zapożycza sobie obraz innych w celu podrywu, w celu przeżycia podniecenia kosztem atrakcyjności kogoś innego. Na rożnych forach, czatach może zaistnieć taka sytuacja, niektórzy ludzie tak właśnie zapamiętują kogoś kto z nim pisze, typowo wzrokowo, w takich przypadkach wymiana fotkami mailowo jest cholernie niebezpieczna, tym bardziej, kiedy to nie znamy zupełnie naszego rozmówcy. Są też ludzie, którzy potrafią miesiącami budować nasze zaufanie, aby tylko wyciągnąć z nas jak najwięcej informacji, jak najwięcej również naszych zdjęć, te mogą być wykorzystywane do różnych celów, nawet jeśli wszystko wykasujesz, pozamykasz konta nie możesz mieć 100 procentowej gwarancji na to, że ktoś twojego zdjęcia nie skopiował. Obraz twojej twarzy może już ciągle krążyć gdzieś w Internecie, dlatego zanim coś wrzucisz do sieci przemyśl to 10 razy.)

 

3. Odgrywanie się na znajomych. ( Ten punkt może być szokiem, ale ten fakt należy też wziąć pod uwagę, jeśli wrzucasz swoje zdjęcia do internetu. Co byś zrobił, zrobiła, gdybyś dowiedział się od kolegi, który Cię nie lubi, że ma on zdjęcia Twojej kobiety, mężczyzny w intymnych sytuacjach i widział to u innych? Jeśli kiedykolwiek wrzucałeś coś takiego do sieci, miej tego świadomość że taka sytuacja może kiedyś zaistnieć i może on wykorzystać to w celach odegrania się.)

 

4. Przekształcone zdjęcia nie są wcale trudne do odwrócenia. ( Czasem zdaje nam się, że zdjęcie wysłane komuś pocztą elektroniczną po zamianie na negatyw czy odwróceniu kolorów jest nie do odczytania, tzn. nie do ustalenia kto na tym zdjęciu jest, nic mylnego, są takie programy komputerowe do obróbki zdjęć, które odwracają takie przekształcenia. Jednym z najprostszych Googlowskich darmowych jest program Picasa, tam każde zdjęcie odwrócisz bez problemu, każdy negatyw zamienisz na wyraźny obraz.)

 

W zasadzie tytułów tego artykułu mogłoby być wiele, chociażby takie jak:
1. Te zabawy dorosłych cholernie podniecają.
2. Internetowe wykradanie ciała i twarzy.
3. W takie zabawy coraz częściej bawią się kobiety po 40-stce, na co trzeba uważać?
4. Nie znikniesz z Internetu po usunięciu swoich zdjęć i danych.

Itp. itd. Jednak nasuwa mi się przy tym artykule jedne i najważniejsze zdanie:

 

Zabawa w fotografowanie siebie nawzajem może być podniecająca i przezabawna, to jak ją traktujemy i w jakim celu to robimy zależy tylko od nas samych, poznając wszystkie tajemnice jej konsekwencji, bądźmy rozsądni,  jeśli nie jest robiona artystycznie typowo pod innych, niech jednak dla naszego bezpieczeństwa pozostanie tylko w naszych prywatnych szufladach.

 

michał buddabar intymność.jpg

 

 

 

 

Skocz do poprzedniego artykułu:

BO NOWY ROK TRZEBA ZACZĄĆ AKTYWNIE! NOWOROCZNA ZABAWA SĄSIADA

 

Skocz do artykułu z serii bezpieczeństwo pt.

JAK BYĆ NIEWIDZIALNYM W SIECI - KOSMOSIE INTERNETOWYM

 

Skocz do artykułów z serii:   ZABAWA

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl


Podziel się
oceń
29
18

komentarze (44) | dodaj komentarz

ŚWIĘTY MIKOŁAJ UJAWNIA BOŻONARODZNIOWE LISTY OD KOBIET

środa, 18 grudnia 2013 14:57

 

Poflirtujmy ze Świętym Mikołajem, może on załatwi nam to, co chciałybyśmy dostać na Gwiazdkę?

 

pOFLIRTUJMY ZE śWIETYM mIKOŁAJEM.jpg

 

Czy wiedzieliście o tym, że kobiety również potajemnie wysyłają listy do Świętego Mikołaja? Nie, zupełnie nie po to, aby z nim poflirtować, choć Mikołaj to inteligentny, męski, mądry, i dobroduszny facet! Kobiety piszą je po to, aby załatwić sobie niekonwencjonalne, ekskluzywne prezenty!

 

Święta i prezenty to czas pieszczenia, dopieszczania wszystkiego co dzieje się w okół nas, nawet celowo wtedy z potem na czole czyścimy szafki, pierzemy dywany i ogarnia nas prezentomania!

Odbywa się wtedy pośpiesznie gromadzenie prezentów dla swoich bliskich, dzieci, mężów, żon a nawet kochanek.

 

Jak myślicie? O czym marzą kobiety w tę Gwiazdkową Noc?

Ponieważ na te prezenty czeka się aż cały rok, chcą aby były one wyjątkowe!

 

Czy faceci wiedzą jak zabrać się do tych właśnie prezentów?

Niestety mało którzy! Dlatego potrzebna jest pewna dla nich reprymenda!

Mężczyzna jest jak dziecko, zostawia wszystko na głowie kobiety, a sam gdy musi choć jeden prezent obowiązkowo załatwić dla swojej kobiety, wtedy nawet zakupy internetowe mogą stać się dla niego nie do przejścia i jakimś koszmarem! Dzieje się tak dlatego, iż brakuje im cierpliwości, dlatego nienawidzą również biegania po sklepach, stania w kolejkach i czekania. Prezenty, gotowanie, sprzątanie i całą resztę, wolą zostawić w całości dla tej wybranej.

A muszą wiedzieć panowie, że właśnie w związku z tym, ich prezent Gwiazdkowy ma ogromne znaczenie, bardzo jest ważny dla kobiety, bo wiele mówi o ich uczuciu i zaangażowaniu do niej.

 

Prezent Gwiazdkowy w tym wypadku, musi być naprawdę niecodzienny, inny niż wszystkie, musi przekraczać jakieś tam granice.

Cóż to więc może być za prezent?

W tym prześcigają się czasem idiotyczne reklamy, jak np. "Trzy miej" reklamowane jako prezent dla rodzica, bardziej bezsensownej bzdury nie słyszałam, z reguły rodzice już posiadają internet a płacić za kolejny przez okres 24 miesięcy po to tylko aby mieć te 2 pozostałe rzeczy, jest totalnym "femme fatale" a raczej "the fatale"!

 

Najpierw zacznijmy od listów, czego nie chcą pod choinką kobiety!

 

1. Anna lat 46, Pracowity Mikołaju nie chcę znów dostać jakiejś maszynerii kuchennej, czy zestawu garnków, owszem lubię pichcić, gotować ale jestem też kobietą, chcę nią się czuć choćby w Święta, załatw mi proszę coś co sprawi że będę piękna, nie wiem może jakieś SPA?

 

2. Milena lat 37, Drogi Mikołaju, kolejna para skórzanych rękawic i czekoladki nie zapchają mojego głodu, chce być seksowna, kobieca, namiętna, załatw mi seksowną bieliznę, ale tylko taką na którą mnie nie stać!

 

3. Szanowny Mikołaju to ja Ewa, tak ta sama co rok temu, tym razem lat 25, tak bardzo chciałam abyś mi załatwił w tym roku jakiś klejnot, złotą bransoletkę, a może nawet jakiś pierścionek zaręczynowy?

 

4. Krystyna lat 66, Starszy Mikołaju, prawie rówieśniku mój, myślisz że dasz radę mi załatwić jakiś pełny luz, odpoczynek w sanatorium a może nawet lot balonem? Co o tym myślisz, chce zobaczyć wiele różnych rzeczy, spróbować tego czego jeszcze nie próbowałam...

 

 

Wielu mężczyzn niestety ma z tym problem, z reguły na szybkiego kupuje jakieś spakowane w sklepach zestawy tanich kosmetyków, niedrogie perfumy albo z zamiłowania do elektryki, elektroniki kolejny sprzęt domowy, a facet powinien na to spojrzeć zupełnie inaczej,  sprawić że kobieta będzie w tym dniu rozpieszczona, doceniona, ważna, najdroższa. 

 

Raz do roku są takie Święta, Święta Gwiazdkowe, więc niech ten prezent będzie zaplanowany, ekskluzywny, niekonwencjonalny, wyjątkowy!

 

Kobiety na co dzień potrafią sobie kupować bieliznę, również perfumy,więc niech to Was panowie nie zmyli, bo tego akurat nigdy za wiele.

Jeśli więc chcesz kupić jej coś takiego, to musi to być kompletne, takie co to może od razu w tę wieczór, noc założyć, coś porządnego, z wyższej półki, coś ekstra, coś co wywoła w niej szum w głowie, zachwyt i efekt uwielbienia Twojego, do jej osoby!

 

Czasem dostaje listy od swoich czytelników, którzy piszą Mina poradź, co ja radzę... szczerze? Niesamowite wrażenie zrobił na mnie prezent Gwiazdkowy, który dostałam od swojego mężczyzny w postaci perfum Chanel, cholernie drogie, wydawałoby się, że totalnie bez sensu płacić za małą buteleczkę taką kasę, ale to był dla mnie odjazd, zrobiło to na mnie ogromne wrażenie, miałam je cały rok, używałam tylko na wyjątkowe okazje, i były od niego! Inne, tańsze to mogę sobie kupić sama w zwykły dzień, ten, niech będzie drogi i mega wyjątkowy!

 

To samo bielizna, Triumph jest również czymś niewyobrażalnie pięknym i efektownym! Choćby ze względu na jakość, piękno i mocną markę. Nie jakaś tam dostępna dla każdego, bo taką kobiety mogą kupić sobie same, takie prezenty robią wrażenie!

 

I w związku z tym pomyślałam podobnie o męskiej stronie. O prezentach dla płci brzydkiej, ale jakże nam kobietom potrzebnej!

Choć nie mam listów od mężczyzn do Świętego Mikołaja, wiem że takie markowe prezenty mogą być odlotem, czymś niekonwencjonalnym, bo kogo stać na taki luksus nie w Święta? Czytałam w jakimś komentarzu pozostawionym do pytania o prezenty, jak facet wpisał, że świetnym prezentem choinkowym dla faceta, byłby bilet na skok ze spadochronu, albo przejazd z Kuzajem. :-) Jeszcze inny napisał, że wystarczy jak kobieta codziennie przy powrocie faceta z pracy, będzie witać go buziakiem, fajnie ale to trzecie to chyba naturalny, codzienny powinien być odruch? Ja w każdym razie patrzyłam dziś na gacie, męskie gacie Kalwina Kleina, :-) nie wiem dlaczego mam jakąś do nich słabość, i strasznie mnie podniecają! Drogie jak cholera, ale jakie efektowne! Nie, nie to, nie Kalwin Klein jest tego efektem, że się podniecam, bo facet ma 71 lat, ale sam widok mojego mężczyzny w takich gaciach mnie podnieci niemiłosiernie! Porównując ceny spodni, czy koszul wiem na pewno, że w codzienności życia, nigdy bym sobie nie pozwoliła na taki luksus, ale na Gwiazdkę? Myślę że czemu nie, dla kochanego mężczyzny naprawdę warto!

 

Uważam również od dzisiaj że Bożonarodzeniowe prezenty powinny być przygotowywane przez cały rok, wtedy ten wieczór będzie nie tylko miły, sympatyczny w gronie rodziny, ale i choć raz w roku Mega-luksusowy!

 

 

 

 

 

 Skocz do poprzedniego artykułu:

WIERSZ CHWILA PRAWDY NA MP3 AUTOR I RECYTACJA MINA WETP

 

Skocz do artykułów z serii: KOBIETA I MĘŻCZYZNA

 

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
4
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

JAK WYGLĄDAJĄ KRETYŃSKIE ODEJŚCIA ZIMNYCH DRANI!

poniedziałek, 02 grudnia 2013 14:57

zakończenia związków1.jpg

 

W dzisiejszych czasach rzadko kiedy znajdzie się faceta takiego, który jest nie tylko mądry i inteligentny, ale i miły, sympatyczny, szarmancki i kulturalny.

Coraz więcej mężczyzn to typowi egoiści, tzw. zimne dranie, którzy nie chcą wiązać się na dłużej z jedną kobietą. Stałe związki, przestały być modne, bo ponoć strasznie facetów ograniczają... 

 

 

A jak zrywają tacy zimni dranie, faceci egoiści? Co mówią kobietom, gdy chcą od nich odejść?

 

Oto kilka tekstów najbardziej kretyńskich i bezczelnych, jakie udało mi się znaleźć. 

 

1. Od jakiegoś czasu stałaś mi się bliższa, jako przyjaciółka.

2. Nie jestem jeszcze gotowy na poważny związek.

3. Musimy to, jak najszybciej zakończyć, zanim się zaangażujemy, bo nie chce Cię skrzywdzić.

4. Zawsze daję sobie trzy miesiące na próbę związku, a one właśnie minęły.

5. Nie jestem jeszcze gotowy, aby się mocniej zaangażować.

6. Kocham Cię, ale to dla mnie za mało.

7. Bycie z Tobą ogranicza mi szanse na to, aby spotkać kobietę z którą chciałbym się ożenić. 

8. Podczas ostatniego tygodnia bardzo się zmieniłem i teraz inaczej patrzę na życie, nie chcę się ograniczać.

9. Byłem z Tobą, bo chciałem się przekonać, że nie wszystkie kobiety są takie jak moja eks.

10. Ja po prostu funkcjonuje lepiej, jako singiel. Liczę, że skoro mnie kochasz to zrozumiesz.

 

 

 

Każdy rozpad związku jest do przebolenia pod warunkiem, że zakończył się w dobrym stylu. 

 

 

Jakie są więc wytyczne dla porzuconych przez takich drani?

 

Obowiązkowo:

1. Ostre cięcie, i żadnych spotkań przyjaznych.

2. Delete pamięci- czyli czyszczenie numerów komórkowych, zdjęć i maili.

3. Konieczne wypisanie na kartce w kilku punktach, tylko samych swoich zalet.

4. Dobrze jest wypisać to samo odnośnie faceta, który odszedł,  tylko nie z zaletami a wadami.

 

 

 

 

 

Skocz do poprzedniego artykułu:

ZABAWA KOLORAMI I DODATKAMI PRZY BIELIŹNIE EROTYCZNEJ KOBIET

 

Skocz do artykułów w temacie:  

REALNOŚĆ DIETY KOPENHASKIEJ

 

Skocz do artykułów z kategorii: KOBIETA I MĘŻCZYZNA.

 

 

 

 


Podziel się
oceń
34
17

komentarze (55) | dodaj komentarz

SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH KOBIET I MĘŻCZYZN

czwartek, 31 października 2013 13:21

 

najczęstsze grzechy ludzi.jpg

 

 

Kiedyś mój znajomy poświęcił kilka wpisów na ustalenie z komentującymi tych wszystkich grzechów, i suma summarum odpowiedzi mnie nie zdziwiły, no chyba, że ktoś z Was zna jeszcze inne?

 

 

 

7 Grzechów głównych Kobiet / Panowie o paniach: 

 

Niestety tu brak kompletnych danych, zbyt mało mężczyzn wypowiadało się na ten temat, być może panie są grzeczne i nie popełniają grzechów, tak jak panowie?!

 

 

1. Bałaganiarstwo i roztrzepanie.

2. Obłuda i kłamstwo.

3. Oziębłość.

4. Kokieteria.

5. Próżność.

6. 

7.....

 

Natomiast co się tyczy panów, spora grupa kobiet podkreśliła, te grzechy główne i co dziwne, żadna z nich nie wymieniła tu zdrady.

 

 

7 Grzechów Głównych Mężczyzn / Panie o panach:

 

1. Samolubstwo, egoizm.

2. Chorobliwa zazdrość.

3. Niedojrzałość.

4. Zaniedbanie.

5. Brak tolerancji i wyrozumiałości

6. Upierdliwość - czepialstwo.

7. Grubiaństwo, chamstwo, ignorancja.

 

 

Jedna z komentujących była na tyle zabawna, że dodała do tego kilka ciekawych uwag:

 

1. Panowie gólcie się dla swoich kobiet, a nie dopiero jak wychodzicie do kościoła ,czy w gości.
2. Odłóżcie czasem pilota,aby zwyczajnie chociaż o dupie Maryni porozmawiać .
3. W domu nie narażajcie swojej kobiety na ciągły widok w kątach waszych gaci i skarpetek /a jak ona ciągle chodziłaby w szlafroku?
4. Ze sklepu nie wracajcie tylko z małą reklamówką 2 piw, może odciążcie w dźwiganiu swoje kobiety, bo kto chodzi z obładowanymi siatami po ulicach? No właśnie, często tylko kobiety!

 

 

 

 

No cóż, każdy zapewne ma wiele na sumieniu, ale to jacy jesteśmy możemy najlepiej dowiedzieć się od innych, czasem warto wiedzieć co w nas nie gra i jakie popełniamy często błędy.

 

 

 

Skocz do poprzedniego artykułu:

ZOBACZCIE JAKIE ŚWIŃSTWA SERWUJĄ PRODUCENCI NUGGETSÓW, NAM I NASZYM DZIECIOM!

 

Polecany artykuł:

PRZEGLĄD TECHNICZNY FACETÓW PO 45 ROKU ŻYCIA

 

Skocz do artykułu:

CZEGO POWINNA NAUCZYĆ MATKA, CÓRKĘ?

 

Skocz do artykułów z kategorii: KOBIETA I MĘŻCZYZNA

Skocz do artykułów z kategorii:  CIEKAWOSTKI

 

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 

 


Podziel się
oceń
4
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

LISTA OCZEKIWAŃ ZIĘCIÓW WOBEC TEŚCIOWYCH

wtorek, 27 sierpnia 2013 11:12

 

 

Całkiem niedawno pisałam o tym, JAK MOŻE ZIĘĆ ZADOWOLIĆ TEŚCIOWĄ, dziś jednak czytając pewien komentarz pod tym artykułem uznałam, że warto by było sprawdzić odwrotną kwestię, o której wspomniał jeden z moich komentujących, JAK TEN KOMENTARZ BRZMIAŁ?

 

 

Przedstawiona przez Ciebie lista oczekiwań teściowych wobec zięcia to w mojej ocenie zerowe wymagania, by nie powiedzieć elementarz mężczyzny z przynajmniej jedną prawą ręką. Myślę, że każdy zięć mógłby wypisać listę oczekiwań wobec teściowych. Ja jestem mało wymagający i miałem tylko jeden punkt na liście:

    

Nie    1. Nie wsadzanie wścibskiego nosa w nie swoje sprawy... moja była teściowa tego oczekiwania jednak nie ogarniała.

 

Czy są wobec tego jeszcze jakieś inne oczekiwania, PISZCIE BO CIEKAWI MNIE TO, może to pomoże teściowym zrozumieć wiele rzeczy i zmienić na lepsze?

 

 

Znalazłam jeszcze w sieci pewną listę, wprawdzie bardziej związana jest ona z biznesem, jednak myślę, że może mieć powiązanie z poruszonym tematem, przyjrzyjcie się jej, może być pomocna.

 

 

  1. Korzystna oferta handlowa – (ugoda).
  2. Sprawny serwis –( ja tobie, ty mi).
  3. Szkolenia i wiedza - (doradzamy i mówimy sobie, co nam leży na wątrobie, spokojnie bez żadnych złośliwości).
  4. Indywidualne podejście do zakupów – (każdy robi jak mu się podoba).
  5. Dostęp do nowych technologii – ( elastyczność w doborze wszelakich sprzętów, bez podtekstów).
  6. Kompleksowe portfolio produktów – ( zięć jest najlepszy, bo wszystko potrafi zrobić, a jak nie umie to nie umie i tyle!).
  7. Pomoc w finansowaniu inwestycji – (wiadomo, o co chodzi).
  8. Wspólne najlepsze produkty - ( wszyscy zadowoleni z wyprodukowanych owoców)

 

 

 

Skocz do poprzedniego artykułu:

DZISIEJSZE POLKI WSTYDZĄ SIĘ BYĆ SEKSOWNE?

 

 

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
9
1

komentarze (6) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


środa, 17 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  3 472 452  

O moim bloogu

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem...

więcej...

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem mojego życia. Wszystkie są pewnym przekazem mnie samej, albo powstały by po prostu istnieć! Do wpisów serdecznie zapraszam.

schowaj...

Statystyki

Odwiedziny: 3472452

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Ulubione strony

...TWÓRCZE OPOWIADANIA

...ZBIORY TWORÓW MOJEGO AUTORSTWA

AUDIOBOOKI MINA WETP

BLOG KONKURS

BLOG ROKU 2012

FILMY PRODUKCJI MINA WETP

Korzystam

MOJE WIERSZE NA MP3

NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

NOWE ARTYKUŁY

Odwiedzane

POMOC INNYM

Powiązane bloogi

ULUBIONE ARTYKUŁY INNYCH

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:


Darmowe fotoblogi