Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 328 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
STATYSTYKI GOOGLE -
1 313 827

Zdjęcia w galeriach.


ZA PRZYKŁADEM NATALII SIWIEC- SEVERINA VUĆKOWIĆ- CHORWATKA W BRAZYLII

piątek, 20 czerwca 2014 12:50

 królowe meczy.jpg

 

Pięknym kobietom zaistnieć w mediach na takich imprezach jak Euro czy Mundial nie jest trudno, i jak widać po tych informacjach, wiek tu też nie jest ogranicznikiem, wystarczy tylko mieć piękne długie ciemne włosy, duże wymalowane mocno oczy, oraz wypukłe kuszące usta! Czasem przydają się też im zgrabne nogi, prezentowane w krótkich spódniczkach czy spodenkach oraz ładnie wyglądające w koszulkach biusty.

 

Euro 2012 należało do Natalii Siwiec (obecnie wiek: 30 lat), zaistniała tam dzięki pięknej buzi oraz głębokiemu dekoltowi, który pokazywała z dużym wdziękiem na meczu Polska-Rosja, tak pisał o tym wtedy, internetowy PUDELEK. W tam tym czasie również wiele mediów, nie tylko polskich, było tym zainteresowanych, nawet Press- Service Monitoring Mediów, wartość jej wizerunku wycenił na 890 tysięcy. 

Teraz wartość królowej meczy może być dużo wyższa, bo jest nią Severine Vućkowić ( 42 latka), rodowita Chorwatka, jest ona również popularną w Chorwacji piosenkarką. 

Widać też, po jej zachowaniu na Facebooku, że ona również za przykładem Natalii Siwiec, interesuje się swoją mundialową karierą i rozpoczęła w związku z tym, dość intrygującą promocję pokazując pierwszy raz swoje nagie zdjęcie na Facebooku.   https://www.facebook.com/severina

 

 

 Jak prezentuje się ona na jednym ze swoich klipów? Sami zobaczcie!

Piosenka całkiem fajna, jak na 42 lata, prezentuje się całkiem nieźle, i choć jest o 12 lat starsza od Natalii Siwiec ciało ma według mnie ładniejsze.

 

Utwór - Dobrodiśao u klub  - Official Music Video z lutego 2013 r.

 

 

 

Teledysk przygotowany specjalnie pod Mundial 2014r.

 

 

Skocz do poprzedniego artykułu: 

KOSTKA RUBIKA 2*2 - JAK UŁOŻYĆ PIERWSZE POLE - 2 WAŻNE TRIKI

 

Skocz do artykułów z serii: CIEKAWOSTKI

 

Skocz do artykułu z serii: INFORMACYJNE


Podziel się
oceń
6
0

komentarze (28) | dodaj komentarz

JAK POWSTAŁ WSZECHŚWIAT- Brakujące dane odkryte przez polskich naukowców

czwartek, 24 kwietnia 2014 15:07

Jak powstał Wszechświat?

 

Do tej pory, jeszcze do niedawna była jedna teoria, uwzględniająca początek od Wielkiego Wybuchu, który ponad 13,7 miliarda lat temu, zaczął tworzyć wszechświat, w nagłym rozbłysku energii.

 

Dziś polscy naukowcy w eksperymencie NICE, odkryli dalsze brakujące części tej ewolucji.

 

Jeśli to co odkryli, ta teoria sprawdzi się, odpowiedź pełna na to, jak powstał Wszechświat, jest już blisko!

 

Co one dowiodły, i jakie zagadki znaczące dla nas, rozwiązały?

 

Teoria polskich naukowców, może nawet za swoje odkrycie, dostać Nobla.

 

FALE GRAWITACYJNE.jpg

 

Utrwalmy więc na razie fakty o których wiemy! Później przejdziemy do tego ostatniego odkrytego, przez polaków, elementu.

 

 

Fakty Ziemi i Wszechświata!

 

1. Wszechświat narodził się, jako niezwykle gorący i gęsty obiekt!

 

2. Zaczął powiększać się w bardzo szybkim czasie!

( Przez to możemy przypuszczać, że powiększanie się jego, trwa nadal, a czas w jakim następują decyzje choćby na ziemi, wcale nie trwają sekundę, ale może nawet pierwszą biliardową, biliardowej sekundy?)

 

 

3. Wzór Einsteina  E = mc2, zamienia masę na energię, stąd jeśli Teoria Wielkiej Unifikacji sprawdzi się, jasne będzie, że tak jak z małego kamienia można wytworzyć energię elektryczną, która może zasilić nasze mieszkanie nawet przez 100 lat, tak cała ziemia, cały układ słoneczny, cały wszechświat to ogromna ilość masy, którą także możemy zamienić na ogrom energii o niesamowitych możliwościach.

 

4. Węgiel, azot i tlen to podstawowe składniki życia.

 

5. Woda, powietrze, ogień i ziemia to 4 wielkie siły panujące na ziemi.

 

6. Oddziaływanie elektromagnetyczne, grawitacyjne, oraz tak zwane siły: mocne i słabe, to 4 wielkie siły panujące we Wszechświecie.

 

 

 

W programie Agaty Młynarskiej, Marcin Stolarski z Instytutu Badań Kosmicznych PAN, próbował wyjaśnić i zobrazować, w jaki sposób te niesamowite zależności i powstałe we wszechświecie zjawiska, mogą znaleźć się na jednej zwykłej wykałaczce!

Jak Wszechświat wygląda na niej, co jest za nim, przed nim i co może powstać jeszcze po za tym, może nawet dzięki nam.

 

Jedna z wielkich hipotez, z wielkich naukowych osiągnięć ostatniego wieku głosi, że Wszechświat będzie rozszerzał się wiecznie a materia będzie w nim coraz bardziej rozproszona. 

Tak naprawdę wszystko co widzimy na naszej planecie, powstało z gwiezdnego pyłu, który narodził się ponad 13,7 miliarda lat temu. 

Nasze słońce to wnuczka, pierwszego pokolenia gwiazd, które powstały po wielkim wybuchu.

 

O czym mówi, głosi teoria Wielkiej Unifikacji, co wydarzyło się po Wielkim Wybuchu?

 

1. Cztery główne oddziaływania: grawitacja, elektromagnetyzm, oraz silne i słabe oddziaływania jądrowe, po upływie jednej trylionowej, jednej trylionowej, jednej trylionowej sekundy po wielkim wybuchu były jednym pierwotnym oddziaływaniem.

 

2. Kiedy wszechświat się powiększył i ochłodził, grawitacja oddzieliła się od pozostałych trzech oddziaływań, w tym samym momencie rozmiary wszechświata zwiększyły się od ułamka promienia protonu do ponad miliarda lat świetlnych, w ciągu zaledwie ułamka sekundy.

 

3. W wyniku tego pojawiły się zarodki przyszłych struktur we wszechświecie i doszło do wyrównania temperatur.

 

4. Kiedy zaczęło się to wyhamowywać, słabe oddziaływania jądrowe, oddzieliły się od silnych oddziaływań, powstała wtedy wrząca kosmiczna zupa, złożona z cząstek i anty cząstek.

 

5. 100 sekund po Wielkim Wybuchu temperatura spadła do miliarda stopni, pod wpływem silnych oddziaływań jądrowych protony i neutrony zaczęły się łączyć, tworząc jądra deuteru (stabilny izotop wodoru).

 

6. Wysoka temperatura i ciśnienie, zapoczątkowały syntezę termojądrową, atomy deuteru zaczęły się łączyć, tworząc hel.

 

7. Już po kilku minutach 1/4 wodoru przekształciła się w hel, z którego następnie powstawały cięższe pierwiastki.

 

8. Przez setki tysięcy lat Wszechświat wypełniała kosmiczna mgła, będąca mieszaniną materii i promieniowania.

 

9. Dopiero po upływie 380 tysięcy lat od Wielkiego Wybuchu, promieniowanie oddzieliło się od materii, dzięki czemu światło mogło rozchodzić się bez przeszkód.

 

10. Zamglony wszechświat nagle się przejaśnił, a przenikające jego fotony (inaczej światło, cząsteczka nie posiadająca ładunku elektrycznego), krążą do dziś w postaci promieniowania reliktowego ( inaczej tłumacząc te słowa to mikrofalowe promieniowanie tła wszechświata).

 

11. Kiedy wiek Wszechświata osiągnął kilka set milionów lat, pod wpływem grawitacji zaczęły formować się obłoki gazowego wodoru i helu, które gęstniejąc przekształciły się w pierwsze gwiazdy.

 

12. Kiedy Wszechświat liczył około pół miliarda lat, grupy gwiazd i obłoków gazowych, zaczęły tworzyć pierwsze galaktyki.

 

13. Z czasem pod wpływem grawitacji galaktyki, zaczęły grupować się w gromady, a pierwsze gwiazdy zaczęły umierać, uwalniając z siebie ciężkie pierwiastki tj. węgiel, azot, tlen (podstawowe składniki życia).

 

14. Z po wybuchowych obłoków zawierających te ciężkie pierwiastki, narodziły się nowe gwiazdy.

 

15. 9 miliardów lat po Wielkim Wybuchu w galaktyce drogi mlecznej, z obłoku zimnego gazu, powstało nasze słońce. 

 

16. Z pozostałego gazu i pyłu wirującego w okół słońca, powstały planety układu słonecznego, a wśród nich Ziemia.    

 

 

Teraz przejdźmy do odkrycia polskich naukowców, brakującej części zagadki Wszechświata!

 

Brakująca część to Falowanie światła! Powstawanie fali, która zakrzywia nam świat, tym samym daje możliwość zobaczenia czegoś, co w rzeczywistości jest bardzo daleko i wygląda zupełnie inaczej.

 

Zacznijmy najpierw od grawitacji, bez niej nie było by falowania światła!

 

 

 

 

Dalsza część wyjaśnień, dotycząca odkrycia polskich naukowców, prezentowana przez Marcina Stolarskiego z Instytutu Badań Kosmicznych PAN.

 

Grawitacja powoduje, że ciała na siebie spadają, albo krążą w okół siebie, grawitacja również zakrzywia przestrzeń, marszczy ją i tak jak np. księżyc lata w kółko, to nam może się wydawać, że leci on właśnie na wprost. 

To grawitacja i falowanie światła ogłupia nasze wrażenie.

Jeśli dwa ciała krążą obok siebie, powoduje to falowanie przestrzeni!

 

Gdyby we Wszechświecie obok słońca, znajdowała się jakaś duża masa, a obok niej kilka planet, i gdyby słońce usunięto z tego miejsca, planety nie zorientowały by się natychmiast, musiało by upłynąć trochę czasu. Dla przykładu Ziemia odleciała by po 8 minutach, dokładnie po takim czasie, w jakim porusza się światło.

 

Odkrycie polskich naukowców polega na tym, że na samym początku nasz Wszechświat był skupiony na jednej kropeczce, czyli np. na czubku wykałaczki, gdy w krótkiej chwili grawitacja się odłamała od całości, zrobił się Wielki Błysk, nasz Wszechświat zaczął się rozszerzać, po niecałej ułamku sekundy, miał mniej więcej wielkość piłki do tenisa ziemnego, to zdarzenie miało prędkość miliard szybszą niż się porusza światło. Poszerzając się cały czas, dopiero po 380 tysiącach lat, pojawiło się światło, pojawił się błysk, który spowodował że się pojawiła fala, fala świetlna, a w tym świetle fali, fale grawitacyjne, które zakrzywiły nam świat, i to co odkryli nasi naukowcy w eksperymencie NICE, to jest właśnie błysk tej grawitacji...

 

Do tej pory mieliśmy dowód na to, co się działo 380 tysięcy lat po Wielkim Wybuchu, dzisiaj polscy naukowcy zajrzeli do tej pierwszej sekundy!

 

 

 

 

 

Skocz do poprzedniego artykułu:

POKOLENIOWY DOMOWY PATENT NA ...

 

Skocz do artykułów z kategorii: CIEKAWOSTKI

 

Skocz do nowości blogowo- radiowych: 

ZWIERZENIA MATEK GEJÓW

 

 

Kontakt:
minawetp@wp.pl

 


Podziel się
oceń
7
0

komentarze (11) | dodaj komentarz

CHRAPANIE FACETÓW JEST FEE, SKUTECZNE ANTYCHRAPACZE - O CZYM WARTO WIEDZIEĆ?

wtorek, 12 listopada 2013 13:38

Kilka dni temu oglądałam świetny program, poruszający problem chrapania. 

Na potrzebę tego programu przetestowano 6 urządzeń antychrapaniowych, dostępnych w Internecie. Które z nich to buble, a w które jednak warto się zaopatrzyć, bo w nocy daje koncert nasz własny chrapacz?

 

Jak wiadomo życie z osobą chrapiącą nie należy do najprzyjemniejszych, ba, dowiedziono nawet, że przez chrapanie, rozwalił się nie jeden związek.

Dlaczego to jest takie męczące?

Hałas w nocy, jaki fundują nam partnerzy, może osiągnąć nawet do 90 decybeli, to jak niezły plac budowy z wieloma włączonymi koparkami, lub przejeżdżający z ogromną szybkością motor. Tyle że motor przejedzie a taki chrapiący facet nie przestanie świstać, chrząkać, wydawać z siebie tych okropnych odgłosów dopóki go nie szturchniemy, nie obudzimy lub na siłę nie przekręcimy mu jakoś na bok głowy, ale czy zawsze będziemy mieć na to siłę? 

Ponoć chrapać mogą jedynie osoby leżące na plecach, a dlaczego to właśnie one?

 

 chrapanie jest fee.jpg

 

 

 

We śnie mięśnie się rozluźniają, także mięśnie szczęki, gardła i języka, czasem tak bardzo, że dochodzi do zwężenia górnych dróg oddechowych, strumień powietrza wtedy z trudem przepływa, wprawia w drganie tkanki podniebienia miękkiego i języczek. Ten nietypowy odgłos powstaje głównie właśnie wtedy, kiedy śpimy na plecach.

 

 

Oto przetestowane urządzenia antychrapaniowe, ich cena, sposób działania i rzeczywisty efekt:

 

1. Kamizelka uniemożliwiająca spanie na wznak - cena 179 EURO, w przeliczeniu na obecny kurs NBP (4,2066)  jest to kwota około 755 polskich złotych

Kamizelka składa się z dwóch części, kamizelki i wałka, który wkłada się z tyłu kamizelki tak, aby nie można było się przekręcić na plecy.

O dziwo, ten wynalazek jest dobry, skuteczny, spełnia swoje oczekiwanie. Wprawdzie ogranicza ruch nocą i ma dość wysoką cenę, ale jest godny polecenia, i sprawdzony.

 

2. Okulary antychrapaniowe - cena 78 EURO w przeliczeniu na złote,  jak powyżej to kwota około 428 złotych, mniej niż ten pierwszy, ale czy działa?

Część nosowa rejestruje w nich głosy, umieszczone na niej diody zaczynają świecić chrapiącemu prosto w oczy, co ma powstrzymać chrapanie. Przy chrapaniu diody zapalają się raczej przypadkowo a chrapiący śpi hałasując dalej. Produkt absolutnie bublowaty! Nie radzę kupować.

 

3. Stymulator mięśni, koszt 149 EURO, czyli 627 złotych.

Ten dość drogi sprzęt ma zapobiec chrapaniu poprzez lekką elektrostymulację, impulsy elektryczne napinają rozluźnione mięśnie gardła.

Przyrząd ten składa się z wielu drobnych części, kabelków, trzeba je wszystkie podłączyć i przyłożyć elektrody do szyi. Uwaga, jeśli ktoś nosi brodę może mieć z tym problem i sprawia ból podczas odklejania.

Ten stymulator ma 60 poziomów drażnienia, już przy 9 poziomie odczuwa się niepokój, ból. Przez jego pulsacje nie można zasnąć, liczne kable denerwują, przeszkadzają. To urządzenie absolutnie nie nadaje się do spania, jest dość mocno skomplikowane i strasznie niewygodne, zupełnie nie warte tej ceny.

 

4. Poduszka wibracyjna koszt 60 EURO - na polskie to około  253 złote.

W sumie nie takie drogie, to urządzenie wkłada się pod poduszkę, ale podczas chrapania wydaje tak wibrujące odgłosy, że budzi śpiących obok a dla samego dość głośnego chrapacza niestety, mimo iż alarm włącza się co chwilę, zbyt ciche. Nie godne polecenia!

 

5. Opaska antychrapaniowa na twarz i głowę cena 18 EURO czyli około 76 polskich złotych.

Cena przystępna, bo nie dużo, konstrukcja z elastycznych pasków ma za zadanie podtrzymywać żuchwę i zapobiec opadaniu mięśni szwaczowych, trochę śmiesznie to wygląda gdy się zakłada na twarz i głowę, ale jeśli ktoś chrapie, bo śpi z otwartą buzią to opaska jak najbardziej pomaga, przy niej usta całą noc pozostają zamknięte, niestety dla osób, które z innych powodów chrapią nie ma najmniejszego sensu.

 

6. Smoczek antychrapaniowy koszt 49 EURO, podobny trochę do gwizdka, w przeliczeniu na polskie złote to koszt 206 złotych.

 

To jedyny gadżet, który walczy z przyczyną chrapania, bo dzięki ćwiczeniom z tym smoczkiem, wiotczejące mięśnie jamy ustnej mogą się wzmocnić i dzięki temu przyczyna chrapania ustąpi. Wada: Trzeba ćwiczyć kilka razy dziennie przez minimum 6 tygodni, ale warto się tym zająć, bo po tym okresie widać poprawę, jest efekt!

 

 

Statystycznie 1/3 mieszkańców naszego globu chrapie, a osoby które śpią obok osób chrapiących tracą przez to 1,5 godziny snu każdej nocy. W skali roku daje to łącznie 23 nieprzespane noce, rozwala związki, doprowadza do furii i męczy. 

 

Ten hałas nocny nie tylko może być objawem wiotczejących mięśni twarzy, nie tylko efektem wypicia zbyt dużej dawki alkoholu przed snem, nie tylko może być przyczyną poważnych chorób, ale również zagrożeniem życia podczas snu. (Bezdech i niedotlenienie organizmu zdarza się również podczas chrapania, dlatego chrapanie może być nie tylko śmieszne i fee, ale również i niebezpieczne!)

Osoby mocno chrapiące właśnie w związku z tym,  powinny koniecznie skonsultować się w tej sprawie z lekarzem.

 

 

 

 

 

 

Skocz do poprzedniego artykułu:

KŁIK- NIESPOTYKANE CIASTO URODZINOWE, KTÓRE CZARUJE SWOIM SMAKIEM!

 

Skocz do kategorii:

CIEKAWOSTKI

 

Skocz do artykułów interwencyjnych:

ZOBACZCIE JAKIE ŚWIŃSTWA SERWUJĄ PRODUCENCI NUGGETSÓW, NAM I NASZYM DZIECIOM!

 

WSTYD I ZANIEDBANIE - PO 30 LATACH ZNÓW WSZAWICA W PRZEDSZKOLACH

 

 

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 


Podziel się
oceń
9
3

komentarze (28) | dodaj komentarz

ZOBACZCIE JAKIE ŚWIŃSTWA SERWUJĄ PRODUCENCI NUGGETSÓW, NAM I NASZYM DZIECIOM!

środa, 30 października 2013 12:20

Tym świństwem zajada się cała Polska, a już na pewno bardzo dużo dzieci!

 

 

Gdy obejrzałam niżej pokazany urywek programu WIEM, CO JEM, przeraziłam się i zrobiło mi się nie dobrze, pomijając to, że nie mogłam jeść nic przez cały dzień, tak mnie to obrzydziło.

 

 

 

 

 

 

 

TO CO SERWUJĄ NAM PRODUCENCI W NUGGETSACH JEST KOSZMAREM!

Wiedząc o tym, że dzieci uwielbiają wręcz jeść te kupne nuggetsy, bo im pachną i o dziwo smakują, my rodzice jednak nie możemy pozostać na to obojętni, koniecznie to zobaczcie!

 

 

cała prawda o nugetsach.jpg

 

 

Nuggetsy, zwane inaczej "panierowanymi kawałkami kurczaka", którymi zajada się ze smakiem cała Polska, TO:

 

 

 

 

Dla tych, co nie mają możliwości obejrzenia tego urywku filmu, skrót słowny:

 

1. Popularny nuggets w panierce to MOM i różne nie zawsze zdrowe dodatki.

MOM- to mięso oddzielone mechanicznie od kości, tak bynajmniej powinno być, ale do mielenia producenci nie wrzucają mięsa, lecz wszystko pozostałe, czyli skórę, wnętrzności, wszystko to, czego normalnie byśmy nie zjedli. To  przeciska się pod ciśnieniem, a na urządzeniu do mielenia pozostają jedynie tylko te duże kości, których maszyna nie wciągnie z powodu wielkości. Cała reszta tj. chrząstki, ścięgna, skóra i tkanka łączna zostaje zmielona na gładką masę, to właśnie jest podstawowa część nuggetsa.

MOM zgodnie z przepisami, mimo nazwy, nie jest mięsem tylko bezwartościową masą mięsopodobną.

 

2. Masę mięsopodobną łączy się z solą, wodą i skrobią.

 

3. Kolejnymi dodatkami w przemyśle spożywczym są polidimetylosiloksan, który chroni produkt przed zawilgoceniem, jest powszechnie używany do produkcji mydła i dezodorantów.

 

4. Terdbudylonhydrohinon zabezpiecza kurczaka przed jełczeniem i składa się głównie z butanu którym napełnia się zapalniczki. 

 

5. Fosforan aluminiowo sodowy, którego zbyt duża ilość powoduje odwapnienie kości i problemy z układem oddechowym.

 

( Wszystkie te substancje wprawdzie są dozwolone do użytku, ale jedynie w niewielkich ilościach. Jednorazowe zjedzenie nuggetsów nie wywoła u Konsumenta poważnej choroby, jednak regularne spożycie spowoduje nagromadzenie się tych związków w organizmie człowieka, a ich wysokie stężenie może okazać się niebezpieczne.

 

 

 

A my dziwimy się dlaczego nasze dzieci tyją, chorują i są słabe!

 

Może jednak róbmy je samodzielnie ze zdrowych, świeżych  sztuk piersi kurczaka, jajka i domowej suchej bułki? Bo jaką niby mamy pewność, że sucha bułka, to na pewno bułka? I czy nie ma w niej, nie daj Boże potarkowanej pleśni albo jeszcze jakiego innego  świństwa?

 

 

 

 

 

 

Skocz do poprzedniego artykułu:

PRZEGLĄD GWARANCYJNY FACETA PO 45 ROKU ŻYCIA

 

Skocz do artykułów z kategorii:    CIEKAWOSTKI

 

Skocz do artykułu pokrewnego:  

CIEKAWOSTKI KALORYCZNE W TEMACIE "JEDZĄC TO, SPALAM SWOJĄ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ"

 

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 

 

 


Podziel się
oceń
9
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

PRZEGLĄD GWARANCYJNY FACETA PO 45 ROKU ŻYCIA

środa, 23 października 2013 10:01

 

 Może i ten temat dziwnie brzmi, ale ma ogromne znaczenie dla każdego człowieka, nie tylko mężczyzny!

 

 

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, która przebadała mężczyzn po 45 roku życia, stwierdzono, że większość z nich choruje na choroby cywilizacyjne, otyłość, depresję i cukrzycę, i właśnie z tego powodu, w programie Dzień Dobry TVN, zapytano kilku panów,  jak mężczyźni w tym wieku o siebie dbają, czy w ogóle dbają i czy dochodzi do jakiejkolwiek zmiany myślenia w temacie swojego zdrowia i sposobu dotychczasowego życia.

 

Jak powinien wyglądać taki przegląd faceta? 

Z powodu nieaktywnego szablonu na blogu, całość artykułu została przeniesiona i znajduje się teraz pod linkiem:

http://minawetp.pl/wszystkie-artykuly/przeglad-gwarancyjny-faceta-po-45-roku-zycia/

 Zapraszam.

 

 

Skocz do nowych artykułu:

6 PRIORYTETOWYCH ZASAD JAZDY SAMOCHODEM KOBIET

Podtytuł: ( Dlaczego być może kobiety nie powinny jeździć samochodem)

 

11 RÓŻNIC W ŻYCIU CODZIENNYM MIĘDZY KOBIETAMI A MĘŻCZYZNAMI

kobieta_i_mezczyzna_wkuchni_2013-11-30_11-29-39_middle 

  

Skocz do poprzedniego artykułu:      TE ZWIERZĘTA UPRAWIAJĄ SEX CZĘŚCIEJ NIŻ MY

 

 

Skocz do artykułów z serii:  CIEKAWOSTKI

 

Skocz do artykułów z serii:    KOBIETA I MĘŻCZYZNA

 

Pokrewny artykuł dotyczący mężczyzn:   ŁYSIENIE - CZY TEGO WSTYDZĄ SIĘ FACECI?

 

 

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl


Podziel się
oceń
14
3

komentarze (24) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


piątek, 19 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  3 475 852  

O moim bloogu

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem...

więcej...

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem mojego życia. Wszystkie są pewnym przekazem mnie samej, albo powstały by po prostu istnieć! Do wpisów serdecznie zapraszam.

schowaj...

Statystyki

Odwiedziny: 3475852

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Ulubione strony

...TWÓRCZE OPOWIADANIA

...ZBIORY TWORÓW MOJEGO AUTORSTWA

AUDIOBOOKI MINA WETP

BLOG KONKURS

BLOG ROKU 2012

FILMY PRODUKCJI MINA WETP

Korzystam

MOJE WIERSZE NA MP3

NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

NOWE ARTYKUŁY

Odwiedzane

POMOC INNYM

Powiązane bloogi

ULUBIONE ARTYKUŁY INNYCH

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:


Darmowe fotoblogi