Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 328 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
STATYSTYKI GOOGLE -
1 313 827

Zdjęcia w galeriach.


PRYWATNE - LUŹNE MYŚLI, PLANOWANIE, AUDIOWIZUALNOŚĆ

czwartek, 25 kwietnia 2013 11:36

 

 

 

 

 

Od pewnego czasu zarzucano mi, że moje arty są suche, bez kawałka mnie, już, gdy zakładałam bloga chciałam bardziej nauczyć się stylu pisania dziennikarskiego, niż przelewania na blogu swoich myśli, dziś skorzystam z okazji, że mam taką chęć i napiszę o kilku moich prywatnych sprawach i planach. W związku z tym zakładam już dziś NA BLOGU zakładkę PRYWATNE.

 

 

 

Po pierwsze wczoraj dostałam maila w sprawie mojego najnowszego tworu a mianowicie wiersza „ dla nadziei” według nadawcy listu, którego nie znam, powinien on nosić nazwę IZOLACJA

 

NIEZŁE… PRZYZNAM, ŻE TO MI SIĘ NAWET PODOBA, co dostałam na maila?

 

Kogoś, bardzo mocno poniosło kreatywnie i wysmarował do mnie kilka swoich słów rozszerzając i analizując mój wiersz.

 

Oto ich prezentacja, całkiem ciekawa... ( odnośnik do tekstu oryginalnego wiersza)

 

 

 

Uciekasz fali która przygniata
Uciekasz Bo izolują Cię już ponad 24 lata

 

Uciekasz bojąc się cierpienia
Uciekasz bo szukasz ukojenia

 

Bronisz się tak aby nie płakać
Płaczesz, bo jesteś bezsilny

 

Urywasz splot niezrozumienia…
Gadasz szukasz wyjaśnienia

 

 

 

 

 

Dotykasz ludzi którzy się śmieją
Bo Oni Ciebie zmienią

 

Radosne twarze cię przerażają
Gdy kpią i znieważają

 

Chcesz wierzyć im ale odsuwasz
Masz ich  gdzieś

 

Spójrz! Gaśnie światło

 

bo przestajesz pragnąć…
IZOLACJA

 

 

 

Drepczesz po słowach
izolacja

 

Gnieciesz ustami uczucie
izolacja

 

Złość rośnie w tobie
izolacja

 

Wyrywa serce ukradkiem
izolacja

 

 

 

Już nie chcesz wierzyć
Kpina po co w to wnikać dla czyjejś przyjemności

 

Wolisz odwrócić głowę
Kpina po co w to wnikać dla czyjejś przyjemności

 

Stój! Nie wchodź w myśli

 

które grzmią złością!

 

 

 

Spróbuj zrozumieć nie mnie ale siebie

 

Przytrzymaj pamięć

 

nie puszczaj jej nad przepaścią

 

Przyjrzyj się dobrze lecz już nie złości

 

Nie pragnij przez nią zniszczyć nadziei!
Nadzieja działa w dwie strony, albo żyjesz myślą o czymś i coś się spełnia jest euforia, albo ...dołuje. Kilka takich dołów i masz gdzieś nadzieje. Pamięć..... Ludzie nie chcą pamiętać złych chwil związanych z historią, chcą szukać tych dobrych ale szukać nie wspominać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druga sprawa to jakieś 2 lata temu, gdy rozmawiałam z pewną kobietą z działu kadr, kiedy to chcieli mi zaproponować inne stanowisko i poprosili o moje CV, powiedziałam, że nie ma sprawy i że mogę im nawet zrobić CV w formie filmu, już wtedy wszystkie takie bajery mi się podobały, ale kobieta mnie wyśmiała i powiedziała, że jeśli mi zależy na dobrym stanowisku to bez takich żartów prosi, teraz widzę, że takowe CV właśnie staje się innowacją i atrakcją, więc mój sprzed dwóch lat pomysł wcale nie był taki zły, jak się innym wydawał… myślę, że w związku z tym zaprezentuję coś dla przykładu o co mi chodzi, jak można kreatywnie stworzyć coś, co informuje: wizja elektroniczna- audiowizualna prywatnych informacji:

 

http://www.dailymotion.com/video/xqpyd4_artystyczne-zaproszenie-wystawa-pt-nowo-twory-autor-mina-wetp_creationundefined#.UXjt2MotW2I

 

 

 

 

 

Trzecia sprawa to mój kurs na certyfikat księgowego, od pewnego czasu nosiłam się z tym zamiarem, mam wykształcenie wyższe ekonomiczne, pracowałam również analitycznie, oraz jakiś czas temu prowadziłam nawet księgowość w dwóch firmach handlowych i transportowej, te doświadczenie dało mi możliwość pogłębienia wiedzy w tej dziedzinie, ale że miałam dość sporą przerwę i całkowicie oderwałam się od aktualnych przepisów postanowiłam skorzystać z okazji i pogłębić wiedzę w tej dziedzinie, kończąc to Certyfikatem i egzaminem  państwowym, po co? Ano po to, aby mieć coś więcej. Tak, jestem kolekcjonerem informacji, różnych fachów, uważam, że to może mi się przydać w przyszłości i tu nie chodzi tylko o papier, ale głównie o wiedzę, o możliwość połknięcia jej w jak największym stopniu, tak, aby usatysfakcjonować swoje ego, dobić do kolekcji coś wartościowego.

 

Myślę, że w związku z tym właśnie powstanie na moim blogu kolejna zakładka o nazwie EKONOMIA, KSIĘGOWOŚĆ, w ten sposób również zmobilizuje mnie to do pracy przy tym kursie, co tydzień albo dwa z tej dziedziny będę starała się robić swoje własne notatki, pisać o moich wnioskach itp związanych z tym zakresem tematu. Już się boję! Takie plany, obym była silna w tym swoim kolejnym projekcie!!!! : -) Muszę tak, uporządkować sobie to, bo inaczej, nic nie zrobię! :-)

 

 

 

 

 

 

 

Czwarta sprawa to ZDROWIE,  zapisałam się jakiś czas temu do szkoły tańca, w zasadzie chodzę tam na różne aerobiki tj.: pilates, zumba, step&shape i szkołę zdrowych pleców, wszystko niby fajne, bo mam świetny ruch przy znakomitej muzyce, przy której właściwie nawet jak coś boli przy rozciąganiu to chce się ćwiczyć, tańczyć, wykonywać różne ruchy, ale żeby nie to, że szkołę zdrowych pleców prowadzi dość fajna babka, która w trakcie zajęć trajkocze o różnych ciekawostkach, to nawet bym dziś o tym nie wspominała. Postanowiłam, więc skoro to takie istotne jak się okazuje i nie każdego stać na rehabilitację związaną z tymi dolegliwościami, a ja i tak na to chodzę, postanowiłam o tym również pisać w zakładce ZDROWIE, mam zamiar opublikować kilka ważnych informacji dotyczących noszenia poprawnego odstających brzuchów: -) tak, bo brzuchy też trzeba wiedzieć jak zdrowo nosić! :-), jak stać odpoczywając, jak zakładać zdrowo np. buty, jak poprawnie należy wstawać rano z łóżka, jakie przyprawy jeść, aby nie mieć bóli rwy kluszowej itp., nawet jak nosić torebkę, aby wyremontować swoje plecy…, ale o tym w jakimś tam innym artykule: - ) 

 

 

 

I ostatnia sprawa piąta to JEDZENIE…. Wczoraj dostałam subskrypcję takiego fajnego szybkiego jedzonka, od razu mi ślinka poleciała jakieś tam niby nic TORTELINI W SOSIE POMIDOROWYM, ale tak wyglądało, że aż chciało się zjeść natychmiast!

 

 

 

Ja mam jedno takie cudowne ciasto, które uwielbiają dzieci nosi nazwę KŁIK, więc muszę koniecznie i to udostępnić, ciasto przepyszne z krem ze śmietan kwaśnych 18 % i oranżadek musujących np. o smaku pomarańczowym – wyśmienite!!!!  Na pewno zmontuje i wkleję do zakładki JEDZENIE albo nazwę tę zakładkę PYSZNOŚCI.

 

 

 

 

 

Oczywiście reszta, moje zbiory tworów i kontrowersyjne teksty o seksie bez zmian, będą. Tym, którzy przez to przestali mnie czytać powiem tylko, że nic na to nie poradzę, ciągnie mnie do nich niestety i nie jest to robione, aby zdobyć więcej komentarzy jak to ktoś już mi zarzucił, zwyczajnie piszę o tym, o czym akurat chcę…

 

 

 

 

 

Pozdrawiam…

 

Mina Wetp

 

 

 

 

 

Polecam również z serii prywatne takie artykuły jak: MARZENIA, PROJEKTY I WYTRWAŁOŚĆ

 

JAK DOSZŁO DO MOJEJ WŁASNEJ WYSTAWY

 

 

 

 

 

 

 

 KOLEJNY ARTYKUŁ: PREZENTACJA MP3 " MĘŻCZYZNA IDEALNY"

 

 

Kontakt:

 

minawetp@wp.pl

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
4
0

komentarze (9) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


piątek, 19 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  3 475 912  

O moim bloogu

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem...

więcej...

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem mojego życia. Wszystkie są pewnym przekazem mnie samej, albo powstały by po prostu istnieć! Do wpisów serdecznie zapraszam.

schowaj...

Statystyki

Odwiedziny: 3475912

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Ulubione strony

...TWÓRCZE OPOWIADANIA

...ZBIORY TWORÓW MOJEGO AUTORSTWA

AUDIOBOOKI MINA WETP

BLOG KONKURS

BLOG ROKU 2012

FILMY PRODUKCJI MINA WETP

Korzystam

MOJE WIERSZE NA MP3

NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

NOWE ARTYKUŁY

Odwiedzane

POMOC INNYM

Powiązane bloogi

ULUBIONE ARTYKUŁY INNYCH

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:


Darmowe fotoblogi