Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 328 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
STATYSTYKI GOOGLE -
1 313 827

Zdjęcia w galeriach.


WIECZNA NIEZAPOMNIANA PAMIĄTKA - MOJA KSIĘGA GOŚCI, JAKO ZAKŁADKA

środa, 03 lipca 2013 17:27

Obiecałam któregoś dnia coś wymyślić w sprawie wyłączenia na bloog.pl księgi gości i wymyśliłam, tworzę ją sama, jako odrębną zakładkę, jeśli ktoś ma ochotę się tu wpisać na nowo, będzie mi miło, serdecznie zapraszam!

 

Niestety poprzednich wpisów nie jestem w stanie odbudować,  nie mam wglądu do starej wersji bloga a szkoda, miałam tam kilka dość ważnych zapisów, adresów e-mail itp.

 

Potraktuj ten wpis jak pamiętnik.

 

 

Za wszystkie wpisy z góry serdecznie dziękuję, możesz tu pisać tak naprawdę wszystko, swoje uwagi, wnioski , zadawać nawet niecodzienne pytania, prośby  : -) podawać kontakt do siebie,  itp.

 

 

 

 

Informacje dodatkowe:

 

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowym moim wpisie na blogu, wpisz swój e-mail w pozycję SUBSKRYPCJE, znajduje się ona po prawej stronie bloga w pasku.

 

Jesteś tu pierwszy raz i chcesz w szybkim skrócie dowiedzieć się, o czym jest mój blog, co mnie interesuje, o czym pisze? Jeśli tak, to zapraszam do krótkiego filmu.

 

 

 

 

 A oto jeden z najciekawszych maili jakie kiedykolwiek dostałam w związku z moim pisaniem na blogu:

 

 

Witaj Mina Wetp,

 

 

 

Czytałem kilka twoich wpisów: „kto czyta wp”, „zapach: o czystości i higienie”, „krzyki kobiet”, „jak zatrzymać ból i widzieć z zamkniętymi oczami”, „dotknąć niemożliwego” i „w masie snu”.

 

 

 

W twoich pracach jest ciekawość, poszukiwanie i odkrywanie … siebie … świata … swojego świata … świata zewnętrznego ... nie zawsze oczywistej codzienności. Jest też … smutek? Tęsknota? Widzisz i starasz się rozumieć to o czym piszesz. Stawiasz pytania. Poszukujesz odpowiedzi. Podpowiadasz odpowiedzi, ale i pozostawiasz miejsce na własną inwencję czytelnika, czyli szanujesz go (jak bardzo chciał bym to umieć!).

 

 

 

Jesteś odważna. Starasz się też zmierzyć z tym o czym piszesz, z rzeczywistością, z życiem. Robisz to, “ wybacz porównanie - jak mały tygrysek w zabawie uczący się … dorosłości. I bardzo mi się to podoba w twoim pisaniu. 

 

 

 

Jesteś naturalna i swobodna. Bezpośrednia i szczera. Dotykasz rozum i rozbudzasz go - potrafisz to zrobić.

 

 

 

Rozbudzasz też zmysły, “ twój film “ jest jak flirt z rozumem, wciąga, pozostawia niedosyt, ciekawość. Rozpala umysł do żywego. 

 

 

 

Wiec gdy przeczytałem komentarz przeniesiony prosto spod budki z piwem postawiłem do ciebie napisać: rób swoje, bo jesteś w tym dobra, chcę ciebie czytać. Szukaj odpowiedzi na swoje pytania, twoja droga podoba mi się. I jestem ciekaw co będzie dalej …

 

 

 

Chciał bym z taką swobodą i zaangażowaniem podchodzić do pisania jak ty.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam,

P.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:

minawetp@wp.pl

 

 

Skocz do  najnowszych wpisów:   http://minawetp2.bloog.pl


Podziel się
oceń
8
4

komentarze (11) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


piątek, 19 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  3 475 862  

O moim bloogu

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem...

więcej...

Zbyt dużo, by pisać! :-) Zbyt mało, by dokładnie określić ;-) Choć jedno Wam powiem. Moje artykuły, prace, szkice, projekty, filmiki powstają pod wpływem różnych myśli i są kolejnym doświadczeniem mojego życia. Wszystkie są pewnym przekazem mnie samej, albo powstały by po prostu istnieć! Do wpisów serdecznie zapraszam.

schowaj...

Statystyki

Odwiedziny: 3475862

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Ulubione strony

...TWÓRCZE OPOWIADANIA

...ZBIORY TWORÓW MOJEGO AUTORSTWA

AUDIOBOOKI MINA WETP

BLOG KONKURS

BLOG ROKU 2012

FILMY PRODUKCJI MINA WETP

Korzystam

MOJE WIERSZE NA MP3

NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

NOWE ARTYKUŁY

Odwiedzane

POMOC INNYM

Powiązane bloogi

ULUBIONE ARTYKUŁY INNYCH

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:


Darmowe fotoblogi